Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Összejönnétek egy olyan férfivel, akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg egy 35 éves pasit,és később kiderült,hogy van egy olyan 7-8 éves fia.


Én viszont 27 vagyok még és nem vágyok ilyen "pótapuka" szerepre.

Sőt,igazán ha belegondolok nem is akarok soha gyereket.


Egy gyerekes pasinál mindig a gyerek lesz az 1.helyen,én pedig nem akarok 2.lenni.


Ti hogy látjátok ezt?


2016. márc. 13. 19:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen gyerek... mondjuk a bíróság a hibás, ha nem a normális anyánál helyezte el. Ha meg igen akkor a kérdésnek nem sok jelentősége van.
2016. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
48%
Ja már evvel nyit,hogy a gyerek az első,én is leléptem volna,illetve volt ilyen egy,le is léptem,pedig én vagyok a 43 éves 1 kamasz gyerekes anyuka.Hagyjuk már nekünk is vannak igényeink,gyerekünk sem lehet annyira önző,hogy közénk áll annak,aki nekem tetszik,a gyerekem nagyobbként hál'istennek nem ilyen,tiszteletben tart mindent.Ja a gyerek az első,vegyük számba,hogy nem kapunk semmit sem,de azért neki biztos lennének igényei veled szemben.Egy valami tény a kisgyerekes az egy leamortizálódott családapa,akinek állandóan rágják a fülét a kötelezettségeivel,innentől kezdve számomra férfinek sem mondható.
2016. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Az anya lelépett,azt nem tudom miért.

A gyerekkel nagyon jó a kapcsolata.


Nem erről szól a kérdés.

2016. márc. 13. 21:41
 24/28 anonim ***** válasza:

#14-es, márc 13 20:30-as válaszoló vagyok.


Egy nagy észrevételem lenne, miután végigolvastam a teljes posztot össze válaszostól.


Lehet, hogy most le fognak páran hülyézni, azt fogjátok mondani, hogy mekkora baromságot írok, de az a helyzet, hogyha valakivel van dolgunk az életben, akkor összejövünk vele, ha nincs, akkor hiába erőltetjük.

A szerelem olyan, mint a fing, ha erőltetik szar lesz.

Ellenben a valós, igazi, erős vonzódás esetén nem akadály sem gyermek, sem anyagiak, sem távolság, sem társadalmi konvenciók (utalok itt a melegekkel szembeni előítéletekre) és semmi sem állhat útjába a beteljesedesésnek. A pár tagjai egyszerűen megoldják, mert motiváltak.


Szerelmi kapcsolatok, iagazi valós szerelmek SOSEM ÉSZÉRVEK alapján születnek.


Ahol agyalni kell, hogy belemenjek ne menjek, mit tegyek, stb, az inkább felejtős kategória.


Én 24 éves voltam, amikor egy 25 éves, kétgyerekes anya lett a barátnőm. Féltem a dologtól, de hajtott a tudatalattim és összejöttünk. Igaz, egy éves kapcsolta lett, de lett.

2016. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

25 évesen 2 gyerekes?


Uh:d


A melegek általában még 30-as éveikben is úgy élnek,mint a 20-as éveikben.

Szeretnek függetlenek maradni és élvezni az életet:)


Én sosem értettem miért vállal valaki 20-on évesen gyereket.

2016. márc. 14. 16:19
 26/28 anonim ***** válasza:
Kétgyerekes anya voltam 25 évesen (férjezettként plusz barátra nem volt szükségem.:-)) Én sem értem, mit kezdhet egymással az ágyban két pasi, de ettől még elfogadom, hogy létezik ilyen, nyilván azért csinálják, mert így jó nekik.:-)
2016. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

26-os: Te eddig melyik bolygón éltél, a Marson? :D Nem tudod mit kezdhet két pasi az ágyban, elég gyér a fantáziád.


Különben engem rettenetesen zavarna, mert tudom, hogy mindig a gyerek lenne a legfontosabb. Nekem meg nem kell ilyen kapcsolat.

2016. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Jó hallani,hogy vannak még ilyen melegek is..

Szeretem a gyerekeket,de haza nem vinném xdd

2016. jún. 25. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!