Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhinnéd a férjednek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd a férjednek, hogy a házas nála 10 évvel fiatalabb nők, akik semmivel se jobbak nálad se kinézetre, se emberileg rámásztak és ő nem tudta elutasítani őket?

Figyelt kérdés
És elhinnéd, hogy mind a férjed vagyonára pályázott, mert a férjeik munkanélküliek voltak? Vagy ez kamu? A férjem olyan szavahihető volt eddig és olyan jól élünk, de most jött egy őrült nő, aki szerint a férjem egy hárem ura. Én a férjemnek hiszek.

2016. ápr. 14. 20:14
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell sértegetni? Én voltam az egyetlen a történetben, aki soha nem hazudott és aki ártatlan. Az miért baj, hogy nekem a gyerekeim jövője/jövőjének a támogatása az első és a családom összetartása a legfontosabb? Ide nem fog senki se bejönni. Más feleségeknek is így kellene csinálnia.
2016. aug. 30. 16:21
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
A leirasod alapjan te szived, lelked beleadod a kapcsolatba, nem csalsz, nem hazudsz, megteszel mindent a boldogsagert. Kepzeld el mennyivel szebb eleted lenne ha egy olyan ferfival lennel amilyen te is vagy. Akkor nem kellene harcolni, ellenorizgetni, bizalmatlankodni, csak elni nyugodtan egymasert. Ez a verzio nem tetszik jobban? Csak egyszer elsz es csak rajtad mulik hogyan. A ferjed nem becsul meg, nem tisztel, nem szeret. Hidd el, hogy vannak olyan ferfiak, akik olyanok mint te, akik megbecsulnenek es boldogga tennenek teged is es a gyerekeidet is. A ferjed nem erdemel meg, nem kellene harcolnod erte. A te eleted, te dontesz, de neha jobb atgondolni az eletet es ha nem vagy boldog, akkor uj eletet kezdeni.
2016. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is igaza van a hozzászólóknak,ahogy olvastam.

A férj kamuzik.De a szeretőt se kell félteni.

Én kiegészíteném a saját tapasztalatommal.


A férjem félrelépett 6 éve, 23 év házasság után.megtudtam, tagadott először, majd beismerte.DE nem mondta, hogy a nő mászott rá.Viszont a nőnek régen tetszett már, és sűrűn lejűrkált beszélgetni hozzá a munkahelyére.Először az élettársával,majd nélküle.Panaszkodott rá, a férjem vigasztalta, megtörtént,mert akkor mi is eléggé eltávolodtunk, egy háztoldás közepén voltunk.


A férjem kirúgtam, külön éltünk, de ezalatt átgondoltuk a házasságunkat, és adtunk még egy esélyt .Feltételem volt, hogy a nővel megszakítja a kapcsolatot.

Na itt kezdődött a nő elkeseredett bosszúhadjárata.Kavart, írkált, hazudozott,ő is kijátszotta a terhes,majd elvetélt lapot...nem jött be...

Majd terhes az élettársától,és még akkor is üzengetett, hogy a férjem nemcsak vele csalt...stb...akkor keményen leállítottam,azóta csend van.


Mi köszönjük, jól vagyunk, és NEM ,nem tette meg újból a férjem...

a nő viszont egy elmebeteg,aki azóta is fő a levében...

2016. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kérdező a férjed csak addig marad melletted, amíg az ún."rámászó" nők közül egybe bele nem szeret..akkor aztán cseszheted a családegyesítésedet...a világ összes gyerekével, kincsével sem fogod tudni magad mellett tartani, ha el akar majd menni.Ezért néznek hülyének a hozzászólók, amit sértésnek veszel.Annyira naiv vagy, hogy az már fáj.
2016. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy kamu a kérdés. Ennyire naiv senki se lehet!
2016. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Férjem összeköltözést ígért egy munkatársnőjének, akit elszeretett az egyik beosztottjától. Ez az egyik azok közül, akiket a bolond nő felsorolt, mint szeretők sora.

A kérdés nem volt kamu :-( és hittem valóban a férjemnek. Csúnya baleset.

2016. okt. 15. 18:24
 27/31 anonim ***** válasza:

:(

Akkor igaz ezek szerint...

Es,mi lesz ezutan veletek?hogyan tovabb?

2016. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Elküldtem otthonról, de hiányzik. Vissza fogom szerezni.
2016. nov. 5. 15:11
 29/31 anonim ***** válasza:
Ha van gusztusod és bizalmad felé , tedd azt.De nagyon esélyes, hogy egész életed ezekre a visszaszerzésekre megy rá.Vannak önkínzást élvező emberek, te is ilyen vagy.
2016. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Visszaszerezni, lol.:D Ha tényleg csak annyira tartod magad, hogy még te teperj utána, mint egy idióta, akkor hajrá.
2016. nov. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!