Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhinnéd a férjednek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd a férjednek, hogy a házas nála 10 évvel fiatalabb nők, akik semmivel se jobbak nálad se kinézetre, se emberileg rámásztak és ő nem tudta elutasítani őket?

Figyelt kérdés
És elhinnéd, hogy mind a férjed vagyonára pályázott, mert a férjeik munkanélküliek voltak? Vagy ez kamu? A férjem olyan szavahihető volt eddig és olyan jól élünk, de most jött egy őrült nő, aki szerint a férjem egy hárem ura. Én a férjemnek hiszek.

2016. ápr. 14. 20:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, olyan nincs hogy letámadták, csak azt lehet, aki hagyja magát. Ráadásul többször fordult elő. Az a nő nem zakkant, hanem igazat mond és legyél hálás neki, hogy kiderült, milyen a férjed valójában, csak Te "vak" voltál. Ha kapuzárási pánikja van, akkor sem érteném meg, de érdekes módon mindig jóval fiatalabb nők támadták le. Én a helyedben elgondolkoznék, hogy hogy romlott el a dolog és érdemes-e folytatni. A házassági problémákat közösen kell megoldani, nem az első adandó alkalommal mások ágyában landolni...
2016. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezeltesd magad, ha a férjednek ezt a sok baromságot bevetted.Úristen milyen hülye nők vannak...😂
2016. aug. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a képlet egyszerű. Emlegetted, gazdag, ezért te ragaszkodsz hozzá. Nem kell elméleteket gyártani, hogy bilincselték le a nők a párod, hogy szexeljen velük. Te, elfogadod, hogy párod unaloműzésből más nőkkel is szexel és éltek tovább békességben. Akkor nem kell agyalni, különböző mentségeken. Nagyon sokan így élnek.
2016. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Aha, értem. Te épp egy súlyos veszteséget próbáltál feldolgozni, miközben az ő gyerekeit nevelgetted, ő meg ahelyett, hogy támogatni próbált volna, sorozatosan félrekúrt, és most ő az áldozat, akit sajnálni kell, mert nem tudott nemet mondani a gonosz fiatal nőknek. Hát behalok :DD
2016. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kérdés kamu inkább, senki nem lehet olyan ostoba, mint amilyennek te elóadod most magaf. :D
2016. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kerdes: ha a ferjed beallit egy uj gyerekkel akkor azt is te fogod nevelni hogy szegeny ferjeden ne legyen annyu teher es tudjon nozni????
2016. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Oh, én elhinném neki, sőt, meg is bocsátanék, mert szegény elhanyagolva érezte magát, miközben rám hagyta a kölköket és még az anyám is meghalt, gondolom, a temetést is én intéztem, és nem jutott időm a "felnőtt gyerekemre". De elválnék, mert megcsalt, és főleg azért, mert képtelen megtartóztatni magát, és nem lehet rá számítani, az első problémánál cserben hagy ahelyett, hogy a támaszom lenne és megoldanánk a gondokat.

És azok után, hogy többször is megcsalt, amíg anyámat gyászoltam, én egy jó ügyvédet is keresnék, és mindent vinnék, amit törvényileg lehetséges. Nem vagyok egy bosszúszomjas nő, csaltak már meg, és vita nélkül, felszegett fejjel léptem ki a kapcsolatból, de vannak dolgok, amik kihozzák belőlem az állatot. A terhesen megcsalás is ide tartozik egyébként.

2016. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 wiWell ***** válasza:
Persze, elhinném, de ki is bxsznám a p..csába, mert ha rámásznak, ha nem, akkor is o fogadott nekem huséget, nem a gaz csabítók.
2016. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Láttam alevelet, amiben leírta a csajnak, hogy ő is és a másik is csak ki akarta használni és a vagyonunkra pályáztak, meg hogy engem kitúrjon a helyemről. A nő erre még jobban bekattant és azt állította a másik nőnek abortusza volt a férjem miatt. A férjem meg most azt mondja, hogy az a csaj direkt akarta teherbe ejtetni magát és csak egyszer feküdtek le és az egy buta liba, ez a másik meg gonosz, aki bosszúból akarja tönkretenni, mert ő elutasította. A nővel a nagy levelezgetés után most újra találkozott a férjem, teljesen kiakadtam. De nem adom föl, mert nagyon szeretem és egy ribike nem fogja lenyúlni a férjemet, főleg nem hazugságokkal és megmutatom, hogy ezt rendbe lehet hozni, mert az ilyen nők szava nem számít semmit se.
2016. aug. 30. 14:26
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem az eszedért vett el a férjed...pont annak a hiánya miatt.A házasságotok már kész hárem.Te vagy benne a fő háremhölgy.😃 A férjed a hátad mögött iszonyat jól szórakozhat rajtad milyen hülye vagy...
2016. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!