Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Hogyan lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan lehet titeket kedvesen elutasítani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal gerincesebb a nyílt és kendőzetlen kosár mint a játszmázós-sunyi-jajénnemakarlakmegbántani mismásolás. Ha nem jön be az illető mondd meg őszitén és nyersen, ne taposs bele még jobban azzal, hogy hitegeted.
2012. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az igazat mondod! Komolyan, ne hazudj kedveset, mert érezni ha már kedves, hogy hazugság és ezerszer jobban fáj mint egy ilyen mondat pl: nem tetszel, nem jössz be, nem vonzódok hozzád stb...Miért gondoljátok, hogy a kegyes hazugság nem fáj jobban?? Sokkal jobban fáj...
2012. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem még túl fiatal vagyok a randihoz.
2012. nov. 22. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mondd az igazat. Miért alap az az észjárás, hogy mit hazudjak? Mondd az igazat, ennyire egyszerű.
2012. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén!


Az hogy ezt a szerencsétlenebb típusok vérig sértésnek, és személyük elleni támadásnak tekintik, az nem a te problémád.


Az intelligensebbje megért, és békén hagy.

2012. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,ezt akartam írni először.Nem gondoltam,hogy ilyen gyorsan írtok.De köszi a válaszokat!
2012. nov. 22. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem még eddig csak elutasítás ért. Általában úgy oldották meg a lányok hogy ha mondjuk elhívtam őket valahova akkor nem értek rá soha. Kérdeztem h vmi baj van velem. A válasz: "nem! semmi!"


Mond meg neki őszintén hogy nem az eseted és nem lehet köztetek semmi.

Ne használd ezeket a szavakat, hogy majd, talán, később, lehet.

2012. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi!
2012. nov. 23. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!