Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utolsó pillanatban elutasítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó pillanatban elutasítani? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy ma voltam kint (randin) egy fiúval, már elég rég barátok vagyunk, de csak most fordult komolyabbra a dolog. Nem jöttünk ösze, nemis történt köztünk semmi. Így megengedtem hogy pl. ha leültünk átkarolt meg ilyesmik.. de ennyi. De azvaaaaan hogy felbukkant egy másik fiú akit még régebben próbáltam megszerezni, és ő amúgy jobban is tetszik.. meg jobban bírom:) Így természetileg meg ilyesmi szerintem sokkal jobban illik hozzám. De szerintem az akivel ma voltam, teljesen abban van hogy együtt leszünk.. (+a tesóm legjobb barátja..) és nemtudom hogy most ha így utolsó pillanatban lemondanám (vagymi) az egészet.. ez nagyon gáz? :SS nemvagyok valami tapasztalt, tehát nemtudom mit tegyek :/ kérlek segítsetek :) köszi:) 15/L
2012. okt. 21. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
randi közbe meglát egy másik srácot és már dobja is azt aki próbálkozik. azért ez elég gáz valahol. én már most sajnálom próbálkozó csórikámat.
2012. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Randi közben? O.o hol olvastál ilyet?
2012. okt. 21. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki felbukkant srác,szerinted annál lenne egyáltalán esélyed? Szerintem mindegy melyiket választod,15 évesen még nem kell, hogy a szerelem éltessen.Szerezz tapasztalatot stb.
2012. okt. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lemondod aki küzd érted, évek múlva meg majd itt picsogsz, hogy hol vannak a rendes srácok, mindegyik csak kihasznál...
2012. okt. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyáltalán miért randiztál ezzel a sráccal?Minek hitegeted?Nem is kellett volna belekezdened,mert így tuti meg fogod sérteni,bántani.Ahogy írta is itt valaki,hogy később meg majd csak pislogsz,hogy hol vannak a normális fickók.Na pont ezért lesznek a "Nem rendes"férfik,mert csak játszotok velük.Velünk.Ez így nem korrekt.Őszinteség kellene,hogy motiváljon.Egyébként ennyi idősen minek ilyenekkel foglalkozni?Vagy én vok öreg,mert amikor én voltam tini nem volt ez divat.Dehát változnak az idők.
2012. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!