Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha ezt csinálná veletek a barátotok?

Figyelt kérdés
Ezen a héten másodszorra csinálta, hogy megbeszéltünk valamit és a találkozó előtt 2-3 órával lemondta, hogy mégse jó. Fáradt vagy a egy megbeszélést elcsúsztattak és ezért nem tud átjönni hozzám vagy találkozni a városban vele. Először nem is foglalkoztam vele, mindenkinek közbe jöhet valami egyszer egyszer, de egy héten belül 2x is és ezért csak egyszer láttam őt...? Mit csináljak?

#lemondás #lemondott találkozó #utolsó pillanatban
2012. okt. 7. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csapj egy hiszti partit. :D
2012. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát azért még ez a 2-szeri lemondás se olyan vészes, de azért ha ez így fog folytatódni a továbbiakban is azért az elgondolkodtató.. de amúgy érzed, hogy szeret?? vagy esetleg megváltozott valami??
2012. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igérj neki szexet
2012. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem érzem , hogy változott volna valami és igen szerintem szeret. minden teljesen rendben van amikor együtt vagyunk, csak ez így nagyon rossz, hogy úgy tervezem a hetemet, hogy minél többet vele tudjak lenni erre meg lemondja az utolsó pillanatban.
2012. okt. 7. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a továbbiakban is ilyen sűrűn lemondja, akkor vond kérdőre, de így 2 alkalom után még felesleges szerintem, ha amúgy semmi furcsát nem észlelsz vele kapcsolatban.
2012. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pffff.....

Ne hisztizz már.

Én barátom munkájából kifolyólag bármikor "ugrasztható", így van, hogy fél órával a randi előtt mondta le, egymás után többször is, mert muszáj neki.

Olyan is volt, hogy épp nem dolgoznia kellett, hanem a húgát kellett sürgősen kórházba vinnie és 10 perccel előtte szólt, én meg már elindultam, meg minden.


Most az, hogy 2x lemondta, ráadásul órákkal előtte, az nem az utolsó pillanatban van... Szerintem.

21L

2012. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne fújd már ennyire a dolgot, az én párom is hányszor lefújta már, mert olyan a munkája hogy ha megbeszélés, tárgyalás van akkor ott kell lennie, és nem hisztizhetek, meg rinyálhatok a nyakán heti rendszerességgel, meg nincs is rá okom mert mindig kárpótol érte :)
2012. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha még egyszer-kétszer megcsinálja veled ezt, akkor vissza kell vágnod. Mondj le te is egy randit előtte mondjuk 10 perccel. Lehet, hogy akkor leesik neki, hogy te mit éreztél azokon az alkalmakon, amikor ő volt az, aki lemondta a randit.

És ne aggódj túl sokat emiatt, mert akkor már a pozitív oldalát a kapcsolatotoknak észre sem fogod venni.

Sok sikert!

2012. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!