Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhinnéd a férjednek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd a férjednek, hogy a házas nála 10 évvel fiatalabb nők, akik semmivel se jobbak nálad se kinézetre, se emberileg rámásztak és ő nem tudta elutasítani őket?

Figyelt kérdés
És elhinnéd, hogy mind a férjed vagyonára pályázott, mert a férjeik munkanélküliek voltak? Vagy ez kamu? A férjem olyan szavahihető volt eddig és olyan jól élünk, de most jött egy őrült nő, aki szerint a férjem egy hárem ura. Én a férjemnek hiszek.

2016. ápr. 14. 20:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég meredek, hogy egy "hárem" ura. Nem adnék hitelt egy ilyen pletykának. Pláne ha a nő tényleg láthatóan zakkant.
2016. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Férjed állítja azt, hogy rámásztak és nem tudta elutasítani őket, vagy a nő? (Ne haragudj, csak nekem nem teljesen egyértelmű a kérdésedből.)

Ha a nő ezt állítja, a férjed pedig mindent tagad, nem kizárt, hogy csak ártani akar nektek. Azért biztos, ami biztos, a fél szemem nyitva tartanám, hogy találok-e árulkodó jelet. De nem mennék az agyára, nem gyanusítgatnám, nem kutakondék, csak jobban figyelnék.

Ha férjed állította, hogy ő szegény szerencsétlen, nem tudta visszautasítani őket, akkor lapát. Ez egyértelmű.

2016. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Egyszercsak jelentkezett egy nő, hogy szerelmes lett a férjembe. Előtte volt egy rossz időszakunk és távkapcsolatban éltünk. De a férjem tagadta. Utána azonban beismerte, hogy volt köztük valami, de a nő kihasználta és, hogy csak a pénzét akarhatta, mert csóró. Pár hónappal ezelőtt a férjem elég sokat dolgozott vidéken. Utána jött megint a nő, hogy visszaadja a férjem meg hasonló őrültségek. Most viszont újra előkerült és jelezte nem egyedül volt a férjem szeretője. Teljesen összezavarodtam, mert szerelmesleveleket is küldött, amiket a fèrjem írt neki állítólag. A férjem tagad. Vagyis most az új változat szerint igen volt más is, de az a nő is rámászott és ő kiszolgáltatott helyzetben volt. Szerinte ezek a nők a gazdag hazas férfiakra utaznak csak ő nem vette észre. A nők azt hazudták elváltak a férjem miatt. A férjemet viszont nem fogom odaadni senkinek! (Főleg nem őrülteknek!)
2016. ápr. 14. 20:47
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Ezek alapján a férjed hazudott, majd kénytelen volt beismerni hogy igazak a vádak és próbálja mindenféle kifogásokkal enyhíteni a bűnét.

Én szakítanék a helyedben.

2016. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, a nőket milyen cél vezérelte. A férjed megcsalt, ráadásul több nővel. (A többi részlet csak utána derülhetett ki...)
2016. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

Módosítom a hozzászólásomat, a leírásból azt hittem, hogy csak félreírtad az elejét.


Tehát a férjed tényleg megcsalt több nővel is. Most őszintén, kit érdekel, hogy csak a pénzére hajtottak? A tényen nem változtat, hogy több nőt is megdugott melletted.

Ezek után te "nem adod" a férjedet senkinek...háát..egészségedre.


Nem vagyok az a fajta aki egy megcsalás után azonnal borít mindent, mert úgy gondolom, hogy egy egyszeri dolog még lehet botlás, ha egyébként tudom, hogy a kapcsolatunk miattam is épp ugyanúgy mélyponton volt. Emellett pedig szánja bánja és helyre akarja hozni.


A te férjed viszont rendesen hülyére vett, több nőt is megdugott, a végére kénytelen volt bevallani, mert már túl sok volt a terhelő dolog.. Hát ez már az a szint, amit én sem bocsátanék meg.


#1

2016. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Puszta jószívűségből nem lehet sorozatban megcsalni valakit, ne vicceljünk már. Ez valami kapitális baromság. Bár ahogy nézem, van egy nője a férjednek, aki be is veszi.
2016. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Mi az, hogy nem tudta elutasítani őket? Ráültek a s-ggükkel a szájára, és nem bírta azt mondani, hogy "nem?" vagy mi?
2016. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
A férjem azt mondja az alatt az idő alatt, amíg én az anyámat gyászoltam és a gyerekekkel foglalkoztam és ő tőlünk távol élt és csak hétvégente találkoztunk, ő nagyon rosszul érezte magát. Sok volt a felelősség a vállán, elhanyagolva érezte magát, többre vágyott. Azok a nők meg letámadták. Utolsó te nem tudod, hogy az ilyen rámenős nőknek milyen eszköztára van? Nyilván szegény férjemet jól elkapták! Esködözik, hogy ő nem tehet róla és ezek "ilyenek", akik mindenkire rámásznak. Szerintem a férjem igazat mond és én hiszek neki.
2016. ápr. 17. 09:52
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Sok evvel ezelott hasonlo dolog tortent velem.Egy pasi a munkahelyemen nagyon ramhajtott.Tudtam, hogy csalados ember,ezert eleinte nem foglalkoztam vele.Szobat berelt valahol, es csak hetvegente jart haza.Nekem azt mondta, hogy be sincs jelentkezve a felesege lakasaba, a szemelyiet is megmutatta( a regi fajtaban benne volt a lakcim is)tenyleg a szuleihez volt bejelentkezve.Meg ezernyi apro dologgal probalta bizonyitani, hogy tenyleg csupan papiron letezik a hazassaguk. Vegul a KISLANYA ELETERE megeskudott,hogy semmi koze mar a felesegehez,vegul osszejottunk.Egesz heten egyutt eltunk mint a hazasok, de o hetvegente mindig hazautazott a beteg szuleihez, no meg persze a kislanyat meglatogatni.Mondanom se kell, hamar lebukott otthon, es akkor o is eloadta a hattyu halalat,azaz a kovetkezo meset(a felesegetol tudom..)Itt ahol dolgozott, egy "k**rvamaffia" tevekenykedett (idezet tole)aminek persze en is az oszlopos tagja voltam,es szegeny embert ugy megfelemlitettem,hogy nem tudott szabadulni, pedig kezzel labbal kapalodzott, es kulonben is, neki eszebe sem jutott volna felrelepni,de hat a maffia....stb,stb
2016. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!