Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha nagyon megbántotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha nagyon megbántotok egy lányt, akit szerettek, fontosnak tartjátok az őszinteséget, vagy gondolhatjátok úgy, hogy jobb ha békén hagyjátok és nem okoztok több fájdalmat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig bocsánatot kérek, ha ilyen történik. Igaz nem sűrűn fordul elő, igyekszem nem megbántani azokat akiket szeretek.
2016. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

Igyekszem nem megbántani akit szeretek,még ha nekem ez nem jó az adott pillanatban


ha mégis előfordul,akkor igyekszem kiengesztelni őt

2016. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
Én általában bocsánatot kérek, akkor is, ha történetesen igazam van.
2016. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérnék
2016. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem szoktam megbántani olyat akit szeretek. Ha ő megbántásnak veszi, akkor az a saját baja. Ami nekem természetes, amiatt nem fogok elnézést kérni.
2016. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha direkt én bántottam meg, mert bunko voltam v butaságot mondtam vagy olyat tettem akkor bocsanatot kerek.

De vannak helyzetek mikor ugy latja az ember h külső okok miatt inkább csendben lelép mert nem akar a masiknak fájdalmat okozni, meg ha köztük még egy csok se történt akkor meg minek beszélni a dolgokrol. De ha az ember már párkapcsolatban van akkor meg illő lenne megbeszélni a masikkal is és úgy bocsánatot kérni.

Szerintem az adott szituációtól függ.

2016. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!