Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Luxusprostituált voltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luxusprostituált voltam. Erről tudnia "kell" a barátomnak, vagy jobb, ha titok marad?

Figyelt kérdés

Nem az a fajta, aki bárkivel összejött volna egy bizonyos összegért.

Én válogattam és akkor tényleg boldog voltam.

Ma már nem csinálok semmi ilyesmit, van két diplomám, saját vállalkozásom van.


2016. márc. 14. 09:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
45%
Az embernek a tetteiért vállalni kell a következményeket, még akkor is, ha lezártnak tekinti élete azon epizódját. A korábbi életed igenis van annyira "súlyos", hogy a barátodnak joga van tudni róla, nem pedig később valamelyik "jóakarójától" megtudni, mert hidd el, előbb-utóbb kiderül. Ezek után pedig dönthesse el, akar-e melletted maradni. Abban viszont megállapodhattok, hogy ha marad, nem dörgöli később az orrod alá. (már, ha képes erre.)
2016. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Kérdező és ha a barátod meg csajokat futtatott akkor mi van?-)
2016. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
#34: Nem ugyanaz a kettő. A futtatás bűncselekmény.
2016. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%

Kaptam egy privit: "Az, hogy a törvényeket retardáltak alkotják az nem jelenti, hogy a qrválkodás bármilyen formában elfogadható lenne.

"


Akkor lehet qrválkodni, ha van rá kereslet. A labda visszaszáll a pasikra.

2016. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
42%
Mindenféleképpen tudnia kell, főleg így 2 diplomával,miből doktoráltál? Kutyapózból?
2016. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
54%

"Nem biztos. Én nem hogy lenyelést, de szájba élvezést sem vállaltam"


Ügyes vagy és majdnem megértetted a lényeget...! de attól,hogy nem a torkodon folyt le a ge,ci bőven kijutott belőle olyanoktól, akikkel valószínű amúgy nem keféltél volna!

2016. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
33%

De sok itt az erkölcsös.Majd akkor tegyétek a felsőbbrendűt ha ti soha nem követtetek el semmi."Mi nem voltunk qrvák meg hasonló" és akkor mi van.Nem ti vagytok hívatva abban,hogy a kérdezőt megítéljétek.

A válaszom.Én elmondanám,mert nekem így lenne könnyebb.Ha elhagy ezért hát tegye.Az,hogy te ilyen munkát csináltál semmivel sem rosszabb mint az,hogy megcsaltam elmondjam neki vagy jól megvagyunk de tetszik az a másik.Ne itt osszátok az észt erkölcsből hanem otthon az életetekben legyetek azok.De én nagyon erkölcsös vagyok.Meg én soha nem tennék ilyet.De megítélni egy ismeretlent aki anno hozott egy döntést azt tudjátok.Az igazi erkölcs mintaképek.Köpedelem.

2016. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

" de attól,hogy nem a torkodon folyt le a ge,ci bőven kijutott belőle olyanoktól, akikkel valószínű amúgy nem keféltél volna!

"


Óvszerről hallottál már?

2016. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!