Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Luxusprostituált voltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luxusprostituált voltam. Erről tudnia "kell" a barátomnak, vagy jobb, ha titok marad?

Figyelt kérdés

Nem az a fajta, aki bárkivel összejött volna egy bizonyos összegért.

Én válogattam és akkor tényleg boldog voltam.

Ma már nem csinálok semmi ilyesmit, van két diplomám, saját vállalkozásom van.


2016. márc. 14. 09:27
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
13%
K*rvából lesz a legjobb feleség!
2016. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
45%
10-es nem fogalmaztál szépen, de érthetően. Osztom a véleményed.
2016. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
41%
Az biztos hogy előbb bevállalnálak mint egy fideszes parlamenti képviselőt, de jobb lenne ha nem tudnék róla, szóval szerintem ne mondd el neki, és töröld ezt a kérdést, nehogy meglássa vèletlenül.
2016. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
34%
Mindenkinek van egy múltja nem csak neked.De ez azért múlt mert elmúlt.Ismered a mondást kurrvából lesz a legjobb feleség.Szerintem felesleges mondanod.Mert lehet csak rosszabb lenne.
2016. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha nem kerülhetnek elő rólad képek vagy hasonló abból az időből szerintem nem kellene erőltetni. Én is elég szabad felfogású vagyok, és ha ilyet jelentene be a barátnőm valószínűleg emiatt nem szakítanék vele, viszont a kisördög elindulna az ember fejében. Szóval erre él az a tézis hogy amiről nem tudok az nem fáj :) 26/F
2016. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
60%
sztem meg egy oltári nagy kamu kérdés már megint így korán reggel de sebaj...
2016. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 VirágésBence ***** válasza:
51%
Szerintem ez nem az a téma amit az első randin közölni kell, de ha én lennék a barátod én szeretném tudni.
2016. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem mondanám el. Lezártad, nem vagy beteg, semmi nem köt már a múltadhoz.

Én sem mondtam el minden kalandomat a páromnak. Ha rákérdezne nem titkolnám, de nem tette, mert nem érdekli.

2016. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
74%
Én elmondanám. Már csak azért is, mert akár merre is tevékenykedtél, és semmi garancia nincsen arra, hogy egy szép napos délutánon, mikor kéz a kézben sétáltok, nem megy veled szemben egy régi kuncsaftod, aki lesz olyan kedves, és megkérdezi, hogy most mennyi a tarifád? Nagyon kicsi a világ.
2016. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
92%

De a rákérdezést ti hogy gondoljátok?


- Drágám, nem voltál te qrva régebben?

- Jajj, most, hogy mondod....


Mert szerintem egy normális kapcsolatban valamilyen szinten szóba kerül a múlt is, akkor meg már ez a téma is aktuális...

Szerintem amúgy átb*szás nem elmondani. Ráadásul sose tudhatod, hogy mikor hozza úgy az élet, hogy kiderülhet. (Hiába hiszed most azt, hogy nem köt oda semmi, meg más ország más emberek... kicsi ez a világ.)

2016. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!