Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent egy nőtől, hogy:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy nőtől, hogy: "Többet érzek irántad mint barát, de ez még nem szerelem! "?

Figyelt kérdés
Udvarolok egy lánynak és megkérdeztem mit érez irántam. És a fent említettet mondta nekem. Szerintetek van esélyem nála? Mit jelent ez? Köszi 25 ffi

2016. febr. 21. 10:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lekoptató szöveg. Mi más lenne. Ne erőltesd a dolgot, mert nagyot zuhansz, ha túlságosan beleéled magad.
2016. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11:18, nem tudom, számomra ez a többet érez, de nem szerelem, inkább egy ilyesfajta "fenyítés", hogy "teperj még", "szedd össze magad!". mert ha erre azt mondja, jól van, nem szerelem, akkor még nyugisabb tempóra kapcsolok, akkor szerintem tényleg inkább barátként fog rá nézni. Ebből én is ezt nézem ki, hogy épp nem tudja, hogy ő most egy kedves kis figyelmes barátja, vagy egy nagybetűs férfi.
2016. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
öreg! nem lesz ebből semmi. ha nagyon akart volna tőled valamit akkor nem sz@rozna ennyit. Csak hülyíti a fejed!
2016. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

nekem ez noszogatásnak tűnik. azt hiszem, nem a másikat piszkálnám, hanem megpróbálnék előjönni valami mentő ötlettel. vagy ha tényleg a szex hiányzik, akkor én terelném arrafelé.


egy ilyet pl. el tudok képzelni: jó veled beszélgetni, de most valami izgalmasabbra vágyom. van ötleted?


a szerelem szót nem is értem, minek emlegetni. nem annyira hőmérőelven megy a dolog, hogy a férfi addig "dörzsölget", míg elérem a kellő szerelmi hőfokot. nem csak rajta múlik, nem is egyenletes.


11:18

2016. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
De azért lássuk be ég és föld a különbség, ha az óvatosan udvarló lovagnak én terelem arra a témát, vagy ő akarja letépni rólam a bugyit. Persze későbbi stádiumban nyilván nem kell egymás gondolatait folyton kitalálni, de a kezdetekben azért imponáló, ha a férfi teszi jobban oda magát.
2016. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Leforditva szerintem azt jelentheti, hogy: "Jo uton jarsz, de azert meg teperjel egy kicsit."
2016. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
igen, imponáló. ha teljesen magától csinálja, rávezetés nélkül. feltéve, hogy erre vágyom, mert tényleg érdekel.
2016. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

hát ha már a randikra hajlandó elmenni, bízunk benne, hogy erre vágyik:)

legalábbis, akivel még jó sokáig, vagy lehet, hogy egyáltalán nem akarok lefeküdni biztos nem találkozom kettőnél többször.

2016. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat és nagyon jól esnek akik "biztatnak"! Nem egyszerű vele mert ha erélyesebben lépek fel lehet elijesztem....ha óvatos vagyok akkor meg azt várja, hogy mikor lépek? Nehéz megtalálni azt a középutat ami célra vezet.
2016. febr. 21. 12:08
 20/22 anonim ***** válasza:

és ha elmondanád neki, ami van?


szereted őt, de nem vagy benne biztos, szívesen venné-e, ha közelednél.

2016. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!