Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az, hogy kövér vagyok zavarhatja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy kövér vagyok zavarhatja?

Figyelt kérdés
Nem mondja, hogy zavarná (172cm60kg), nem is vagyok olyan vészesen kövér, csak nagyobb darab vagyok, erős a csontozatom is és pici zsír is van rajtam, a barátomnak viszont izmos hasa és teste van, rendszeresen jár kondiba. Szerintetek zavarhatja, gondolhatja azt szex közben, hogy ezt nem akarja látni, vagy nem érdekli?

2016. febr. 13. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha zavarna nem jarna veled.De mivel veled van ugy tetszel neki,ahogy vagy!
2016. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Hess zsírdisznó! Biztos, hogy zavarja.

Annyira kövér vagy, hogy már a kérdésed olvasásától is én érzem magam dagadtabbnak. Csoda, hogy nem kapsz szívrohamot a gépeléstől is, hiszen több mint valószínű, 5-ször akkora billentyűzeted lehet mint egy normál méretű mert máshogyan nem tudnád rendesen lenyomni a billentyűket hájas ujjaiddal.

Inkább add el azt a repülő csészealjból származó fémet amiből a széked készült mert máshogyan biztosan kilapulna alattad. Akkor gazdag leszel és talán ki tudsz bérelni egy vak pasit, hogy egy hónapig legyen a barátod.

Sportolni pedig ne kezdj mert félő, hogy kimozdítod a bolygót a pályájáról, ha elkezdesz ugrálni.


sarcasm off.

2016. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked testkép zavarod van.Én 166 cm.vagyok 60 kg de még nagydarabnak se mondanám magam..sportos vékony az alakom...Lehet egy kis formázásra szorulsz de ha te kövérnek tartod magad akkor puff..tedd ki a képed és 100 pasiból .95 azt fogja mondani,hogy nem vagy nagydarab.A párod le se feküdne veled ha neki nem lennél jó.
2016. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Igen, àllandòan erre gondol szex közben. Tegnap mondta a szomszédomnak, ő meg nekem.

Nagyon kövér vagy!!!!

Ò 'he'!!!!:-):-):-):-)

2016. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor inkább itt válaszolok az utolsó üzenetedre, hátha van még itt hasonló lány mit te.



Nem értjük és nem is fogjuk amíg rá nem jössz mi bajod a kérdéseddel.

De segítek akkor. Semmi értelme nincs. Egyedül te nem szereted magad, ezért nem hiszed el, hogy a barátod vonzónak tart. Az igazság az, hogy borzalmasan felszínes ember vagy és azt gondolod, hogy aki számodra megtestesíti a tökéletesen jó külsővel rendelkező embert, nem vonzódhat egy olyanhoz aki nem hasonlóan tökéletes pont azért mert magadból indulsz ki.

Ezért is írtam, hogy ostoba vagy amíg ezt meg nem érted. Valójában abban is kételkedem, hogy őszintén szereted a barátod mert, ha így lenne akkor sem fordulna meg ilyen a fejedben. Nem lehet, hogy te csak a testét látod, a "lelkét" nem?

2016. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A barátom teste csak a szexualitás miatt fontos, a hálószobán kívűl nem a testével beszélgetek és vagyok, nem a testét szeretem.
2016. febr. 13. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 163 centivel vagyok 6
2016. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valamit variált a rendszer, szóval még egyszer, bocsi:


Én 163 centivel vagyok 60 kiló, és nem azért, de meglehetősen jó alakom van. Nyilván ez alkati kérdés is, de azért azt erősen túlzónak érzem, hogy te így nevezed magad kövérnek, amikor magasabb vagy nálam.


Ha nem mondja, sőt, rendszeresen szexeltek, veled van, megfogja a kezed az utcán, bemutat a barátainak, mint a csaját, és nem mint csak ismerőst, akkor szerintem nincs nagy baja a kinézeteddel.


Neked viszont van. Ha őszintén kövérnek érzed magad, kezdj el sportolni, az ártani nem árthat, de egyébként meg keress fel egy szakembert, mert az ilyen gondolatok vezetnek utána a nagyon kóros, egészségteln fogyásokig, amikbe aztán sokan bele is halnak (közismertebb nevén az anorexia nervosa nevű betegséghez, ami nyilván téged még nem érint, de azért jobb a legelején megfogni a problémát).

2016. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
172 centivel és 60 kgval hogy a jó életben lennél kövér? Én 173 centi vagyok, alapból a baromi vékony kategória, de most télen egyfolytában zabáltam (lány vagyok én is), és még 60 kgosan is vékony voltam, és kint voltak a bordáim. Egy ilyen alkatú lány pedig nagyobb darab, az kizárt. Neked szemeddel minden oké vagy csak az önértékelésed romlott el?
2016. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki, hogy nagyobb darab vagyok, a környezetem, a barátaim és a rokonaim is mondják, persze nem így, hogy "kövér vagy", egyszer pl nem vette észre egy barátom, hogy mögötte megyek és azt mondta, hogy "nagyon jófej xy, nagyon szeretem, nagyon jó barát, bár csajnak nem kéne, tudod a combjai meg azért van ott egy kicsi..." meg látok magamról egy képet (benne voltam a háttérben) és borzalmas, de nem is ez a lényeg,mert ezen lehet változtatni, az érdekel, hogy a barátom emiatt érezheti-e magát rosszul
2016. febr. 14. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!