Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 11 éve szeretem, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 éve szeretem, szerintetek reménytelen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már 11 éve szeretek, osztálytársak voltunk 6 évig, majd más suliba mentünk mind a ketten (ő 19,én 18 vagyok most) Aztán nem beszéltünk egészen addig amíg 3 évvel ezelőtt összejöttem a legjobb barátjával(2és fél évig voltam vele együtt, nyáron szakítottunk), de eleinte ugye nem tudtam, hogy ők legjobb barátok, csak mikor egyik nap áthívta magához (mert külföldön lakik és néha jár csak haza kb havonta)és akkor derült ki hogy mi is van. Elkezdtünk beszélgetni nagyon sokat beszélgettünk, majd két és fél év után szakított velem. Ő vígasztalt meg, és bevallotta hogy végig szerelmes volt belém de ezt a legjobb barátjának ugye nem vallotta be soha mert nem akarta ilyesmivel sokkolni, de én viszont nem tudtam hogy mit tegyek hiszen nem lenne szép és ő sem tenné meg hogy a legjobb haverja volt barátnőjével összejönne, de ő is évek óta szerelmes belém meg én is az voltam és most is bár mikor a haverjával voltam együtt nem gondoltam rá annyiszor persze mikor megláttam mindig hevesen vert a szivem..De már olyan 4hónapja szinte nem is beszélünk bár ez mindig is így volt hogy pár hónapig nem beszéltünk aztán hirtelen megint. Még a nyáron mondta hogy úgysem tudunk egyenesen erről beszélni és hogy mindketten félrebeszélünk, meg hogy majd ha valamelyikünk ráveszi magát akkor meg tudjuk beszélni de azóta sem beszéltünk erről sőt már pár hónapja egyáltalán nem beszélünk és fogalmam sincs mi legyen. Nem tudom hogy valójában tényleg ezt érzi amit még akkor mondott és hogy még mindig vagy hogy már nem vagy akármi.. fogalmam sincs mit tegyek

2016. febr. 16. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Külföldön lakik, milyen jövőt képzelsz vele? Te is kimennél hozzá? Az meg kifogás, hogy a haverjával jártál, hiszen már nem jártok. Ha igazán szeret, nem tűnik el hónapokra. Illetve ha lesz még dolgotok egymással ebben az életben, úgyis megint előkerül, Te ne erőltesd, nézz inkább körül a közelebbi környezetedben.
2016. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ausztriában lakik én pedig Sopronban, szóval nincs annyira messze egyébként is sokat utazok,meg neki is csak olyan barátnője volt aki Pesten laktak és az is több évig tartott. Meg ha ő is ilyen régóta szeret még mindig és én is őt akkor lehetne valami nem? Bár már nem tudom mit érez, bár lehet sőt valószínű azért nem beszélünk már mert azt hittem hogy még exem szeretem és ezt el is mondtam neki, erre besértődött..De azóta már rég nem szeretem és rájöttem hogy valójában sosem voltam belé szerelmes hiszen akkor nem érdekelt volna a haverja még annyi idő után is, ráadásul arról ne is beszéljünk hogy meg is csalt...
2016. febr. 16. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne pazarold tovább az időd! Vannak még más lehetőségek csak keresned kell! A földgolyó nagy! (Úgy tűnik ennek a srácnak más dolgok fontosabbak, minthogy veled összejöjjön.)
2016. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj én havonta járok Sopronba, esetleg ha gondolod...
2016. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg megkérdezhetné a legjobb barátját, mi lenne,ha összejönne veled...bár mindegy,mert nem vagytok már együtt.

Én sem értem,mint egyes,mégis hogyan gondolod ezt?

Amíg nem laktok közelebb egymáshoz, úgysem fog semmi realizálódni.

Ismerkedj,keress közelebbi srácot.

Jó dolog az álmodozás, de még jobb,ha valaki,vagy valami kézzelfogható közelségen van.

2016. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most látom,Ausztria és Sopron, mondjuk nem mindegy melyik fele Ausztriának...akkor mégis mire vársz? Vedd fel vele a kapcsolatot:)
2016. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
IGEN bánni fogod egész életedben. én vagyok rá az élő példa.
2016. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!