Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent egy nőtől, hogy:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy nőtől, hogy: "Többet érzek irántad mint barát, de ez még nem szerelem! "?

Figyelt kérdés
Udvarolok egy lánynak és megkérdeztem mit érez irántam. És a fent említettet mondta nekem. Szerintetek van esélyem nála? Mit jelent ez? Köszi 25 ffi

2016. febr. 21. 10:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Hogy tök aranyos vagy meg kedves, de külsőre nem jössz be neki.
2016. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Igen, kb. pont most fog eldőlni, hogy visszapottyansz, és barátzónába kerülsz, vagy őrületesen megkeféled, és belédesik.


27N

2016. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
lájkol csak,de semmi több.
2016. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esélyem szerintetek nála?
2016. febr. 21. 10:56
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

kettőt jelenthet:


- a haverjait a barátainak nevezi, és annál te több vagy, azaz barát.

- ne bízd el magad. lassíts.

2016. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ne bízzam el magam? Akkor ez talán azt jelenti, hogy nagyon görcsösnek véli a közeledésemet? Lassítsak akkor azt jelenti, hogy kicsit hagyjam, hogy had folyjon minden szépen? Szerintem nem állok rosszul ahhoz képest hogy 3 héttel ezelőtt nem is akart nagyon találkozni velem most meg mindig...
2016. febr. 21. 11:07
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek a második válaszolóval (és én is nőként mondom ezt). Szerintem bejössz neki, de még nem igazán tetted oda magad, mint férfi. Mivel udvarolsz, valószínűleg a romantikával nincs gond, de valószínűleg az még hiányzik, hogy kifejezd mennyire kívánod és kezdeményezd a testiséget.
2016. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

én ezt a kettő üzenetet tudom kinézni a szavakból, nem azt írtam, szerintem mit csinálj.


lehet, hogy én teljesen máshogy működöm. szerintem tolakodás megkérdezni a másiktól, hogy mit érez. maximum én teszek vallomást, keresztbeteszem a két ujjam, és bízom a pozitív válaszban.


N

2016. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

lehet, hogy kezdeményeznie érdemes, de a szavakból biztosan nem ez következik. ha valakinek azt mondom, nem vagyok bele szerelmes, akkor nem éppen csókolózásra csábítom valami fura tükörtechnikával.


az is lehet, hogy azt már észrevette, bejön neked külsőre, de azt még nem látja, belülről van-e bennetek közös. vagy ez a rész is érdekel-e téged

2016. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
0%

FRIENDZONE FOREVÖR!


26/F

2016. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!