Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tárgyként tekint rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tárgyként tekint rám?

Figyelt kérdés
A barátom amikor azt hitte nem hallom azt mondta pár haverjának, hogy "úgy szétkúrtam, hogy egy napig nem tudott lábra állni". Most ezt komolyan kéne vennem vagy csak a barátai előtt keménykedik? Egyébként egy nagyon aranyos és rendes srácról van szó, ezért is lepett meg

2016. febr. 15. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon állat, trófea vagy, ha rólam így beszélne szétverném a fejét
2016. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blade Bone ***** válasza:
84%
Én nem is beszélném ki a párommal való nemi életünket, persze mindenki más, de ez azért erősen hangzott.
2016. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Úgy tekint rád hogy te vagy az aki megalázhat. És megaláz egy szinten, mások előtt. Nem tisztel! És valószínűsítem a barátod nem elég érett. Talán a 16 évesek közt még ez a dicsekvés és szóhasználat elmegy de idősebben gáz.
2016. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de katasztrófa a barátod.Egy utolsó primitív tuskó képes csak így beszélni a barátnőjéről.
2016. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy csak az alkohol miatt viselkedett így?
2016. febr. 16. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
#5: Tanuld meg, az alkohol nem mentség semmire!
2016. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alkohol kihozta belőle amit nem mer józanon elmondani, de úgy gondolja. Szánalmas viselkedés.
2016. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!