Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos! Ti jöttetek már össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ti jöttetek már össze volt párotokkal? Ha igen hányszor, miért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

igen 1x pár éve. nem érte meg. ha egyszer szakítotok akkor később is elő fog jönni ugyanaz a probléma, ami miatt elsőre szétmentetek. felmelegítve max a káposzta jó.

ja és ideig óráig minden szuper volt, én voltam a legboldogabb a világon, hogy milyen jól kijövünk, sokkal jobb mint amikor elsőre jártunk. de mondom, előjött megint az ami 1.re is gond volt..

amúgy azért jöttünk össze 2.jára mert fura volt egyedül, nem volt más potenciális jelölt kapcsolatra. őt már ismertem, nem kellett futni a felesleges köröket.. elhívtam találkozni, eljött és megcsókoltuk egymást. ennyi. így jöttünk akkor össze 2.jára


de hangsúlyozom, hiba volt.. most 2 éve vagyok a jelenlegi párommal. ha ne adj isten szét mennénk, tanulva a régi hibámból, nem hiszem hogy újra összejönnék vele..de ő mondjuk más, nincs semmi gond a kapcsolatunkban

2016. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, 1x. Többször nem szeretnék.
2016. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ja, egyszer. Mert hülye vagyok :D
2016. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen egyszer,de rossz döntés volt.Szakítottunk végleg,de ennek már lassan hat éve.
2016. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
igen 2x de kár volt :(
2016. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. 1x. Ennek már 10 éve. Azóta a felesége vagyok, 2 gyerekünk van, többet nem engedtük el egymást. 1 hónapig voltunk külön.
2016. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer.

Amikor először összejöttünk nagyon fiatalok voltunk, csak pár hónapig voltunk együtt és azért szakítottunk mert megcsalt. Rá 3 évre újra összehozott minket az élet, és elmondása szerint akkorára már "kiélte" magát és komoly kapcsolatra vágyott. Szóval újra összejöttünk. 2,5 évig voltunk együtt, össze is költöztünk, majd kiderült hogy szeretője van. Ismét szakítottunk.

Soha többet az életben nem kezdeném vele még egyszer újra.

2016. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, kétszer is.


Több, mint 8 hónapja volt az első randink, jöttünk össze. A kétszeri szakítás miatt viszont ebből a 8 hónapból lejön 5 hét, szóval ha úgy nézzük, akkor még csak 7 hónaposak vagyunk.


Az első szakításunk nagy szakítás volt, bennem már régóta érlelődött a szakítás gondolata, aztán sajnos elég rossz pillanatban "robbant a bomba", közvetlenül a születésnapja előtt. Alapvetően az volt a probléma, hogy megijedtem a kapcsolattól, az elköteleződéstől és hiába voltunk már együtt hónapok óta, szó szerint alig ismertük egymást és nem éreztem, hogy bármilyen komolyabb érzés lett volna egyikőnk részéről is. Napra pontosan 3 hetet voltunk kölön, 5 perc tárgyalás után tulajdonképp ki is békültünk.

Ekkor fordult komolyabbra a kapcsolatunk, nagyon sok szép emlékem van ebből az időből.


A második szakítás pedig maximálisan elkerülhető lett volna, ha időben meg tudjuk beszélni a dolgot. Ő mások befolyása alatt is volt, mindkettőnknek egy feszült időszak volt ez, sajnos a sok szar felgyülemlett és hát ilyen formában jött ki. Itt egyébként én egy kísérletet tettem az 1. hét után, hogy kibéküljünk, de akkor még ő elutasító volt ezzel kapcsolatban.


Olyan szempontból örülök, hogy túl vagyunk ezeken a szakításokon, mert sok mindent tanítottak nekem és már szerencsére teljesen máshogy állok egyes dolgokhoz, mint a kapcsolatba lépés pillanatában.

2020. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!