Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit év eleje óta ismerek, mindig is udvarolt nekem, de 1 hónapja szakítottam exemmel, ténylegesen azóta járunk össze és össze akar velem jönni. Én meg időt kértem, mert nem állok készen egy kapcsolatra, de amúgy meg úgy viselkedünk, mint a szerelmesek. Csókolózunk, stb... Szex nincs és nem is lesz egy darabig. Szóval csak az a kérdésem, hogy szerintetek hagyjam még úgymond " szenvedni ", vagy próbáljam meg Majd vele? 1 hónap randizgatás nem kevés ahhoz, hogy összejöjjünk? Tudom, ez relatív, csak érdekel itt ki hogy van vele. 22/N
2015. szept. 1. 05:36
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

... Ha már csókolóztok és elvagytok, akkor nem is értem, hogy miért húzod tovább szerencsétlen srác agyát.


És akkor még kérdezik, hogy miért nem szeretjük a nőket. Ő konkrétan már úgy gondolja, hogy ti együtt vagytok.

2015. szept. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

mit értesz összejövés alatt?


nem minden kapcsolatnak része, hogy kimondjátok, hogy együtt vagytok. lehet azt tudni többnyire. amúgy a "járunk" annak a szinonimája, hogy "együtt vagyunk."

2015. szept. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Estienne ***** válasza:
81%

"úgy viselkedünk, mint a szerelmesek." , "hagyjam még úgymond " szenvedni ", vagy próbáljam meg Majd vele"


Miért kell hülyíteni szegény srácot -.-" Szedd már össze magad és legyél vele őszinte (meg magaddal is) hogy mit is akarsz. Ha te csak egy "vigaszt" keresel, arról neki is illene tudni, vagyis szerintem így fair...

2015. szept. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van, köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 1. 07:16
 5/7 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta nem beszélem meg a pasijaimmal, hogy mi most "járunk". Ha úgy viselkedtek, mint akik együtt vannak, akkor mit kell ezen vergődni?


Én személy szerint 1 hete ismertem a párom, amikor összefeküdtünk először, és én onnan számolom a "járást". Nagyjából 3 randi volt előtte, azt követően meg gyakorlatilag együtt élünk. Most az, hogy korai vagy sem, ezt nektek kell eldönteni, ti vagytok benne a kapcsolatban, de szerintem 1 hónap már nem olyan kevés.

2015. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha lenne esze, menekülne tőled minél messzebb!!!!!!!!!!
2015. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te aztán biztosan tudod.
2015. szept. 1. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!