Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszútávon elronthatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon elronthatja a kapcsolatot, ha egy nő nagyon utál főzni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 11:21
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Az akkor elég patthelyzet, nem? :D

Olyan nincs, hogy nem főzöl és nem is veszel kaját, akkor éhen halsz...

Nyilván ha nem szeretnek főzni, akkor nem esznek olyat, amit komplikált és időigényes megcsinálni. De egy átlagos kaja miatt nem kell órákig a konyhában szenvedni... Kétnaponta csak van fél órájuk.

2015. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfit a hasán keresztül lehet megfogni, és megtartani.
2015. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Akik az anyjukból indulnak ki, azokról két dolog jut eszembe:

1) Lehet még mindig jobb lenne nekik a mama mellett.

2) Valószínűleg sosem gondoltak bele, hogy a szüleik is emberek.


Nekem anyukám felsővezető (!) emellett hétvégente főzött, napközben is összedobott sokszor nekünk főtt kaját. De nem vártam el és nem elvárható, hogy egy héten minden nap legyen főtt kaja.

Épp ezért bár csak egyszerűeket tudott csinálni, apukám nem csinált belőle hiúsági kérdést, hogy néha ő főzött a gyerekeinek.

Szerintem aki elvárja, hogy a nő mosson, főzzön, takarítson, gyereket neveljen és dolgozzon, annak ugyanezt fel kell tudnia mutatnia. Mert ha ugyanúgy dolgozik a nő, akkor nincs rá magyarázat, hogy a férfi miért csak dolgozik, de nem takarít, főz, nevel gyereket otthon.


Kérdező: Elsősorban ember vagy, másodsorban nő, és csak egy kis részben vagy az, amit a társadalom meghatároz belőled. Lehet hogy a társadalom nagy egésze azt gondolja, hogy a nőnek kötelessége főzni, de ha neked emberileg nem akaródzik, nem szeretsz stb. akkor nem vagy rosszabb nő, ember ettől. És simán lehet olyan párod, aki szívesebben főz, mint te.

2015. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt hazudom az elején, hogy nem igazán tudok főzni. A reakcióból nagyon sokat le lehet szűrni... Ha jön a hímsoviniszta duma, akkor kuka. :D
2015. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
tudok főzni, de utálom. más dolgokat megcsinálok, azokkal nincs is sztem sok idő, a bevásárlás, kisebb lakásban takaritás, mosás nem nagy kunszt. ezzel van a legtöbb, plusz mosogatni is kell. próbáltam megszeretni, de időről időre rájövök, nem hazudhatom magamnak, hogy szeretek. nem mondom, hogy soha, de heti 1-2nél többször frusztrál. persze van, amit tényleg olyan egyszerű összedobni, pl. a levesek többségét. de nem, én nem szeretek, nem köt le, idegesit. ha meg már csinálok vmit, talán jobb is ,ha ritkán teszem, hogy legyen türelmem rendesen megcsinálni..
2015. dec. 19. 14:09
 36/43 zgyzgy ***** válasza:

Nem értem, hogyan határozhat meg egy kapcsolatot ez.

Ha utál főzni, akkor főzök én.

Nagy dolog.

2015. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
utolsó, tudom, vannak férfiak, akik szeretnek főzni (bár van egy sanda gyanúm, hogy a többségük nem minden nap, hanem alkalamnként, mintegy hobbiként), de én pl nem találkoztam ilyennel még, aki hobbi masterchef lett volna. (Most mondjuk nincs párom.) Szóval mi van,ha egyikük sem szeret?
2015. dec. 19. 14:41
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig nem értem, hogy ha egyikük sem szeret főzni, akkor mért az a kérdés, hogy elronthatja-e a kapcsolatot, ha a nő nem szeret.

Ha egyik sem szeret főzni, akkor rendelnek valahonnan, vagy beülnek valahová, és nem picsognak, hogy így drágább.

Ha meg zavarja őket, hogy így drágább, akkor erőt vesznek magukon és főznek. Együtt, felváltva, akárhogy.

Ha pl mindketten utáltok mosogatni, akkor soha senki nem csinálja meg? Kibass*átok a koszos edényeket és sírtok, hogy drága hetente újat venni? :D

2015. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Azért ez a kérdés, mert bár emberfüggő is,hogy kinek mennyire fontos kérdés ez, de azért még mindig inkább az a társadalmi sztereotipia és sok férfi részéről bevallottan elvárás vagy csak szimplán pluszpont, hogy szeret-nemszeret, a lány csinálja meg..hisz itt is volt aki irta már, hogy nem szeret, de a párjáért megteszi. és bár sok fiúnak nem sarkalatos pont és elviseli , de feltételezem, mégiscsak jobban örül, ha egy csaj főz magukra. egyébként amit emlitettem, hogy sztem a főzni szerető fiuk inkább hobbiként szeretik, nem mindennapi rutinként, hát belegonoldva, az öcsém is ilyen. tud és amikor kedve van, szeret főzni, de akármikor beszéltünk erről , mindig elmondta, hogy nem birná minden nap csinálni..
2015. dec. 19. 15:05
 40/43 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ez ember függő. Én például nem szeretek főzni, de megcsinálom amikor kell. De úgy gondolom, hogy egy párkapcsolatban egyszerűen be kell osztani a munkát aszerint,hogy ki mit vállal el szívesebben. Például a férfi is főzhet minden nap, a nő meg max más házimunkát csinál. A teregetés, mosogatás, takarítás vagy a szemét lecipelése sem annyira kellemes, azokat is fel lehet osztani. Vagy felváltva főznek.
2015. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!