Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszútávon elronthatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon elronthatja a kapcsolatot, ha egy nő nagyon utál főzni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 11:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
43%
igen! nálam igen! mert ha főz akkor csak össze csapja az ételt és nem lesz finom
2015. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
válasszuk ketté ,van, aki egyáltalán nem szeret házimunkát végezni (ez tényleg sok, valamit kell csinálni mindenkinek), de sokan vannak, akik ha tudnak is, de nem szeretnek a konyhában bütykölni.. nem feltétlen soha, de max. heti 1-2-szer.
2015. dec. 19. 11:25
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolatot inkább az rontja el, ha a két ember értékrendje messze áll egymástól, és nem tudják, vagy nem akarják azt közelíteni. Ha a párodnak fontos, hogy naponta friss, kiadós házikoszt várja otthon, akkor ez nyilván konfliktusforrás lesz köztetek, de ha ő szívesen eszi, amit az ételfutár elé tesz, vagy fontosabb neki a minőségi együtt töltött idő, akkor nem.

Az én házasságom zátonyra futásában például az is közrejátszott, hogy én imádok főzni, a férjem viszont ezt nem élvezte annyira.

2015. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
69%
Ez kapcsolat függő. Van akinek ez nem annyira fontos. Nekem pl nem. Én ellátom magam, nem várom el, hogy a párom főzzön rám és kiszolgáljon.
2015. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
második, hogyhogy , nem örült a finom a kajának, amit még örömmel is csináltál ?
2015. dec. 19. 11:34
 6/43 anonim ***** válasza:
74%

Amikor a főzésből elvárás lesz, na ott a gond. A legtöbb nőnek nincs rá ideje, max. ha otthon ül egész nap, de az a kisebbség. Általában a nők ugyanannyit dolgoznak, mint a férfiak. A férfivel közösen kell megbeszélni, hogy kinek mi a feladata a háztartásban. Ismerek olyan párokat, akiknél a férfi imád főzni, a nő pedig mos, takarít stb.

De, ha vki valamit utál arra nem lehet rákényszeríteni, ez bunkóság és erőszak. Ha egy férfi ezt nem érti meg, akkor nincs keresnivalója egy kapcsolatban. Mi lenne fordított esetben? Már menne a hiszti...

2015. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
47%
B*szki, én nem találok olyan nőt, aki imád főzni nekem, csak ilyen főzni nem tudó vidéki libákat, akik korukból fakadóan, nem libák, de semmit se tudnak az életről.
2015. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
utolsó, te a házimunka megosztásában hiszel azért vagy mindent a lány csináljon ? tudom, van olyan is, aki szivesen teszi, de a mai világban már tényleg unfair elvárni, hogy mindent a lány csináljon, ha nem szivesen teszi. szerintem ha nem is végez házimunkát egy férfi, kell, hogy alapjaiban el tudja magát látni, alap dolgokat tudjon elkésziteni, vasalni, takaritani--stb.
2015. dec. 19. 11:42
 9/43 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak főzni utál, az még nem akkora baj, de ha alapból büdös neki a házimunka, és mindent a férfitől vár el, mint a legtöbb mai lány, akkor felejtős.
2015. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
93%

Hát, nem a főzés a legkedvesebb elfoglaltságom, és mindig is irigykedtem a konyhatündérekre, de minden nap főzök, mert a férjemnek sokat jelent, hogy ha hazaér munkából, főtt étel van a tűzhelyen.


Nem ment a kapcsolatunk rovására, és ha valami elronthatja a dolgokat, akkor nem ez. Ettől függetlenül, én nagyon jól elvagyok napokon keresztül melegszenyón :) de ha jól szervezem a dolgokat és beosztom a feladatokat, nem olyan nagy dolog egy normális kaját összedobni. Megteszem érte, mert szeretem.

2015. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!