Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszútávon elronthatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon elronthatja a kapcsolatot, ha egy nő nagyon utál főzni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 11:21
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Hát ez férfifüggő. Azért a legtöbb szereti, ha párjuk jókat, jól és sokszor főz. De vannak kivételek. Nálunk biztos nem működne, mert a férjem nagyon szereti a pocakját (mondjuk én is :D ), ráadásul nem szeretjük napokig ugyanazt enni sem...így kénytelen vagyok minden nap főzni. Nem csinálok 5 fogásos menüt...általában csak főfogás van és kész. Amúgy sem vagyunk levesesek....de nyilván van, hogy nekem sincs kedvem a konyhatündérkedni...
2015. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Én maximálisan elfogadom azok véleményét, akik az édesanyjuk példáját hozzák fel, ez nagyra becsülendő. De ugye Ti is le tudjátok látni magatokat ?
2015. dec. 19. 13:12
 23/43 anonim ***** válasza:
56%

Én el! Viszont a gyereket nem azért szeretném, hogy utána a pénz keresés mellett, még a házi munka is én végezzem. Míg az asszony barátnőzik.


De ne izgulj, minden hétre akad nő, kötelezettség nélkül :D A többit meg megcsinálom.

2015. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
67%

Ha egy kapcsolatban az alapján ítélnek el, hogy mennyire tudsz/szeretsz főzni, akkor az a kapcsolat már el van rontva.

Nem egy kisfiúra vágyom, akire főzni kell, meg takarítani utána.

Ha nagyon ráérünk, akkor főzünk együtt, ha meg nem, akkor beosztjuk, hogy melyik nap ki főz.

Hétvégén meg beülünk valahova. Nem halt éhen senki, problem solved.

2015. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Na igen, de úgy nehéz beosztani a közös munkát, ha a másiknak köze sincs a főzéshez. :D
2015. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
És mi van ,ha mindkettő utál főzni, nem akarnak rendelt kaján élni (drága) és amugy szeretik a hasuk (mint ahogy az emberek többsége) ?
2015. dec. 19. 13:41
 27/43 anonim ***** válasza:
67%
De ha a másiknak köze nincs a főzéshez, akkor milyen jogon várja el, hogy én főzögessek neki? Ha mondjuk el kell utaznom pár napra, akkor éhen hal? :D
2015. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Akik az édesanyjukkal példálóznak, azt is gondolják végig, hogy mit csinált az édesapjuk. Munka mellett még állatokat gondozott, földet művelt vagy plusz munkát vállalt, hogy legyen a családnak? A mai férfiak élete sokkal könnyebb, mint apáinké, nagyapáinké volt, akkor hadd legyen könnyebb a nőké is. Mondom ezt úgy, hogy én mindennap főzök, de én nem járok munkahelyre. Szóval aki elvárja a nőtőt, hogy annyit teljesítsen, mint az előző generációbeli asszonyok, az maga is dolgozzon annyit, mint az akklri férfiak.
2015. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A dolog másik oldala viszont az, hogy sok nő kényességből, kényelmességből kijelenti, hogy ő nem tud főzni és kész. Pedig nem egy atomfizika, bárki megtanulhatja, csak akarat kérdése. Ha szeretdm a páromat, megteszek érte olyasmit is
2015. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%

Mi városban laktunk, apám sose dolgozott a földeken, de én is annyit melózok, mint ő. És nem 8 órában.

Akkor?

2015. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!