Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszútávon elronthatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon elronthatja a kapcsolatot, ha egy nő nagyon utál főzni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 11:21
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
46%

#6 "A legtöbb nőnek nincs rá ideje"


Hagyjuk már ezt a hülyeséget.


Anyám 3 gyereket felnevelt, dolgozott 45 éven keresztül alkalmazottként és a hét minden napján volt otthon főzve.


Ezek után ne rinyáljanak a mai nők, hogy "nincs idejük a főzésre"


Nem akarnak időt hagyni rá, vagy nem akarnak főzni. De nem kell kifogásokat gyártani.

2015. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Én szeretek néha nagyokat főzni, de leginkább egyszerű kajákat csinálok. Bátyjáméknál ugyanez, de ott a tesóm csinálja a komplikáltakat a mindennapos főzést meg a felesége. Náluk működik.
2015. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Anyukád előtt le a kalappal, de akkor még az volt a közfelfogás, hogy egy nő háztartási robot és munkahelyi robot legyen - nem mintha a gyári mezőgazdasági, bányában dolgozó munkás férfiaknak olyan szuper lett volna. Kérdés, hogy pl. Te szeretnél-e ilyen életet magadnak, mindegy hogy női vagy férfi robotként.
2015. dec. 19. 12:24
 14/43 anonim ***** válasza:
33%

Az én anyám ezt 4 gyerek mellett csinálta. A mai nők nem tudnak se főzni, se takarítani, és a legtöbb, még egy jót se tud dugni...

Gyerekneveléshez a legtöbb alkalmatlan.


És sajnos ez a nők 90%-ra igaz.

A vicc az, hogy jobban tudok főzni, mosni, vasalni, mint a legtöbb nő.

Ezeknek a nőknek semmilyen értékük nincsen, és ha le mered írni egy randi oldalon, hogy milyen elvárásaid vannak, tiszta hülyének néznek.

2015. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
56%

Ja, lehet heti 40 órát dolgozni, 3gyereket felnevelni és minden nap főzni, csak akkor a férjeddel mikor töltesz minősègi időt?

Nem hinném, hogy ez az érték. A lényeg, hogy a párok megfeleljenek egymásnak. Ha valakinek fontos minden nap házi étel, akkor olyan párt válasszon. Én heti 4szer főzök akár két napra. Ha viszont fáradtak vagyunk, megkívánunk valamit beülünk valahova.

2015. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
68%
utolso előtti: Komolyan gondolod, ha egy nő nem tud főzni és vasalni semmilyen értéke nincs?
2015. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
A főzés számomra is csak egy szükséges rossz. Én se szeretem, mégis muszáj megcsinálni. Az rontja csak el, ha nem képes megerőltetni magát.
2015. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
23%
valóban semmi érték nincs a mai nőkben! az én édesanyám 7 gyereket nevelt fel! minden nap volt főt étel tiszta ruha meg tisztaság ez 1 nagy baromság hogy nincs idő rá ! és 7 gyerek mellett dolgozott . egyszerűen a mai ""nők"" lusták
2015. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
40%

"utolso előtti: Komolyan gondolod, ha egy nő nem tud főzni és vasalni semmilyen értéke nincs?"


Igen, gyerekének, majd Mekiből veszi a kaját, és koszosan vaslatlanul menjem majd a gyerek iskolába?

Vagy hogy? Vagy ő keres majd többet, míg én otthon maradok?

2015. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
30%
Ja, lehet heti 40 órát dolgozni, 3 gyereket felnevelni és minden nap főzni, csak akkor a férjeddel mikor töltesz minősègi időt? anyámék 30 év alatt megoldották. ez is csak 1 ócska kifogás azért mert lusta vagy....
2015. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!