Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valyon mi lehet a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
23F vagyok és egy 21 éves lányal ismerkedem. Minden nap nem találkozunk, de amikor találkozunk akor van hogy nagyon jól elvagyunk, és van amikor alig tudunk valamiről beszélni. Szeretnénk 1 komolyab kapcsolatott kialakitani, és ezért is találkozgatunk, de amikor a napunk olyan hogy egymásal nem épp vagyunk egyhuron akor az visszalépés, ugy érezük hogy nem fog menni. Ha jól kijövünk akor persze ugy érezük hogy több is lesz és van előre haladás, és nagyon jól elvagyunk. Ha nem vagyunk együt nem látjuk egymást akor érdeklődünk a másik felé, érezük a másik hiányát. De ha ugy találkozunk hogy nem vagyunk egyhuron akor jön az az érzés hogy ez így nem megy. Sajna mindennap nincs lehetőségünk találkozgatni, ezért ha időnk ugy engedi akor találkozunk csak. Komoly kapcsolatott akarunk és nem laza napokat.. Ha nem vagyunk együt egymást szeretnénk, de ha rossznapon vagyunk együt akor jön az érzés hogy nem kellene erőltetni. Szerintetek?

2015. dec. 13. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem? Szerintem először meg kéne tanulnod írni, mert fáj a szemem. Viszont, hogy ne anyázz annyira, csak egy kicsit, ezért leírom azt, ami van köztetek: tetszés. Ergo soha nem lesz normális kapcsolatotok, ha meg mégis, akkor pár hónap múlva úgyis vége, tehát időpocsékolás, felesleges. Sajnálom. De egy nyelvtan könyvet vegyél, légy szíves!
2015. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!