Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan nagyon gond, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagyon gond, ha egy lány pörgősebb, népszerűbb, bulizósabb egy srácnál?

Figyelt kérdés
Én egy nyugodt, társaságban inkább csendesebb, romantikus ember vagyok és sokkal jobban vonzanak a pörgősebb lányok, mint a nyugodtabb otthon ülősek. Nem magamat szeretném visszalátni egy lányba, hanem szeretném, ha tartalmasabb lenne az életem. Akár megismerkedhetnék a barátaival, mert nekem nem nagyon vannak, csak mellette legyek. Nem valami tartalmasak a napjaim, munkán kívül nem nagyon csinálok valamit általában olvasok filmeket, sorozatokat nézek, főzök és egyszerűen nem vonzanak az olyan lányok akivel sok mindenben hasonlítunk, mert nem vonzanak annyira. Ez mennyire furcsa és reménytelen helyzet? Szerintem jobb az, ha több mindenben különbözök. Régebben a hasonló a hasonlóval elven gondolkoztam, de kell nekem az a plusz és szeretném, ha kiegészítenénk egymást és nem egymás tükörképei lennénk.
2015. nov. 25. 20:37
 1/2 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Az önmagàban nem gond, hogy ilyen partnert szeretnél, a baj màr inkàbb az, hogy valaki màstòl vàrod azt,hogy az életed tartalmasabb legyen. Magadtòl is sportolhatsz, csinàlhatsz olyan dolgokat, amiket szeretsz.

A boldogsàgot, önbizalmat, az élet értelmét valamint tartalmassàgàt és ilyen dolgokat nem szabad màs embertől függővé tenni.

Persze, boldogabb az ember, ha van pàrja, jobb esetben önbizalmat ad,stb. De hogy ezt teljes mértékben màstòl függ,helytelen.

Talàlj elfoglaltsàgot, utazz, sportolj...

Megtalàlod te is,akit keresel.

2015. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Edzettem másfél évet teljes erő bedobásával utobbi időben egyre rosszabbul éreztem magam lent a teremben és abbahagytam, mert kényszernek éreztem. Szórakozni a haverjaimmal nem szeretek, de egy barátnővel sokkal jobb érzés lenne lemenni pubba, kocsmába, szórakozóhelyre, koncertre. Aztán itthon ketten eltönénk az időnket főznénk egy jót, ha nem tudna megtanítanám rá, filmeket néznénk, táncolnánk. Olyat nő kell aki mellett ezeket megtehetném elfogadná a mostani helyzetemet és nem várná el, szociális életem legyen. Unom a mostani helyzetemet könnyű mondani, hogy menjek ide oda de egyedül nem érzem jól magam, annyira megbecsülném, ha szeretne valaki. Most képben van egy ilyen lány maximumot fogom kihozni magamból.
2015. nov. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!