Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik nektek ez így már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek ez így már nem gond igaz?

Figyelt kérdés
Szóval ha bevalljátok valakinek hogy beleszerettetek és az illető egy beszélgetés alkalmával azt mondja hogy hosszú távra tervez akkor nem ijedtek meg ettől ugye?
2015. szept. 22. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor sincs gond, ha nem vallom be, csak érzem :P Nem ijednék meg attól, hogy valóra válhatna a legnagyobb álmaim egyike.


24/F

2015. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megijednék, hiszen én csak dugni akartam.
2015. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem hosszútávra. olyan nő nincs aki velem tervezne.
2015. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ez itt a GYK, avagy a Hogyan lehet baromságot kérdezni level 100. Ez a kérdés csak a második helyre volt elég.

A kérdésre válaszolva: "Nektek" Kinek?? WAT? Tudod hány féle ember létezik a világon? Honnan tudjam ki mit akar...

2015. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem, csak ne jöjjön rögtön a gyerekkel meg házassággal
2015. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!