Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik nálatok is van olyan...

Pasik nálatok is van olyan gond, hogy csak olyan nők jönnek be nektek, akiknek nem kelletek, de akiknek kellenétek azok iránt nem éreztek vonzalmat?

Figyelt kérdés
Sokszor hallok erről a problémáról, és ilyenkor általában patt helyzet szokott kialakulni. Ezt hogy lehet legkönnyebben orvosolni? Vagy egyszerűen le kell tojni az egészet? Mert én úgy gondolom, hogy mindenki olyanokra bukik akire be van kódolva genetikálisan.
2013. aug. 22. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem... Nekem olyan gond van, hogy szociális fóbia xD
2013. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert én még egy lánynak sem kellettem.
2013. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez... hülyeség -.-
2013. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudja a tököm. Én nem igazán kellek senkinek úgy veszem észre... De azért minden lány se jön be nekem :D Amúgy lehet van benne valami, mert aki nekem bejön annak én nem igazán, legalábbis nagyon passzívan viselkednek... Pedig tök normális átlagos lányok tetszenek meg... Bár akkor biztos én nem vagyok normális :) Csak ebben a világban minden normális csajra jut egy rakás kan, és ugye mindenkinél akad jobb, szebb, lenyűgözőbb...
2013. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Le kell szarni ezt a dolgot, MERT ez nem egy végeredmény, hanem egy folyamat. Most nem tetszetek annak, aki nektek tetszik, de ahogy halad az idő és ahogy fejlődtök stb, úgy majd egyszer(lehet éppen holnap) már változni fog a helyzet és összejön. De akkor is vigyázzatok, mert az is csak egy folyamat lesz ;)
2013. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ilyen szarságokall veszitek el az ember kedvét de am igaz én pont most igy vagyok ,h azok a lányok akik loholnak utánam nem kellenek és én spulizok egy olyan reménytelen eset után amit én sem értek
2013. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nálam szinte csak ez van! ha megismerek egy lányt aki minden szempontból tökéletes lenne a számomra akkor tutira csak barátkozni akar velem!

azok a lányok akik jelzik, hogy szabad a pálya, vagy épp már ismerjük egymást és a tudtomra adják, hogy közelebbre fűzhetnénk a kapcsolatunkat azok egyszerűen nem tetszenek.

nem tudok mit csinálni! van, hogy baromi jól kijövünk jól érzem magam velük, csinosak is, de nincs meg a plusz. az a plusz amit 10-20 perc után érzek ha olyan lánnyal találkozok aki az esetem.

orvosságot eddig nem találtam, inkább felhagytam az "ismerkedéssel".

26F

2013. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg maga az ismerkedés se megy, egyszerűen nem tudom előadni magam... Látom mások milyen jól színészkednek, megnevettetik a lányokat meg elbeszélgetnek velük, én meg egy faaasz vagyok, nem jut eszembe semmi, meg alapból nem vagyok olyan jópofizós megnyerő ember, de azért nem vagyok egy szardarab, csak nekem ez nem megy olyan egyszerűen.
2013. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a 4-es voltam. :)
2013. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt már megszoktam, hogy a kicsit is jól kinéző nők baromi nagy arcot növesztenek, az igazán jól kinéző nőkről már nem is szólva. Körülrajongja őket naponta többszáz srác, naná hogy elszalad velük a ló.

Hogy anyagiasak és felszínesek, azt már szinte fölösleges is hozzátenni.


Akiknek meg kellenénk, nos, azoknak se szeretnek,de "ha ló nincs, jó a szamár is"...

2013. aug. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!