Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat hosszú távon is, ha a férfi diplomás informatikus, a nő meg egyszerű OKJs kozmetikus-műkörmös?

Figyelt kérdés

Amúgy nagyon jó pasi, kedves és udvarias :)

2 hónapja járunk.

csak az a baj h nincs túl sok közös témánk... én ugye egész nap nőkkel beszélgetek, de csak ilyen csajos témákról szal nem vagyok túl tájékozott "a nagyvilágban", max a divat, sminkek meg a kutyák érdekelnek :P tudom h páran egyszerűnek tartanak de ez nem igaz!


csak attól félek h butának fog tartani egy idő után magához kéepst. mert hozzá képest az is vagyok sajnos :( :) mert nekem amivel ő foglakozik az kínai (pedig próbáltam már megérteni) a politikához, törihez hülye vagyok :/ a számítástechnikáról meg annyit h még bekapcsolni is félek a gépeket :D nehogy elrontsam


de amúgy iszonyat kedves és folyton kérdezget mi volt ma velem, meg kérdezget ilyen csajos témákróé dehát nem hiszem el h érdekli :D a gond cska az amikor pl. egy filmet nézünk és el kell magyaráznia... v vmi mást... látom h ideges mert nem szeret magyarázni...


nekem nincsenek nagy céljaim ő meg szinte folyton agyal, nagy dolgokon...


ő azt mondja h csak önbizalomhiányos vagyok és szeret velem beszélgetni.. és egyáltalán nem tart butának ezt mondja :) de nemtom.. szerintetek hosszútávon nem lesz ez baj? mit csináljak, h ne tartson butának? :)


2015. nov. 12. 12:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
27%

:D Nagyon el vagytok ti tévedve, de nem baj :D Buták vagytok, és kész.

Igen, léteznek mesterfodrászok, meg nagyon jó körmösök, de erősen kétlem, hogy a kérdező közéjük tartozna, hisz annyi esze nincs, hogy maga dnntsön az életéről :D


A Bsc is diploma cicám, csak alapdiploma, mindenki ezt kapja manapság :D És lehet tovább tanulni :D Ennyi ésszel inkább ne ugass :D Az okj az oklevél te agyas :D


Én is azt csinálom, amit szeretek, és nagyon nem éhbérért :D Doktorit meg azért akarok, mert olyanból fogom csinálni, aminek jövője van, és érdekel is. Az intelligenciámat ne firtassuk, épp elég, hogy itt próbáltok lehúzni a saját szintetekre.


A kérdező pasija meg jó nagy balfalsz, ha egy olyan buta emberre pazarolja az idejét, mint a hölgy.

2015. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
37%

31\31 nagyon sajnállak. Valójában belül ordítasz mint egy sakál a fájdalomtól, de ha neked így jó, akkor jó.


Persze dehogy jó, maximálisan boldogtalan és frusztrált vagy. És így sajnos az átlag feletti béredet sem tudod élvezni, remélem egyszer felnyitod a szemed.

2016. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
27%

#32

Élj csak ebben a hitben, ha ettől elviselhetőbb az életed :D Én jól elvagyok az enyémben :P Ne magadból indulj ki, okoska :D

2016. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Érezd jól magad az elképzelt világodban. :)
2016. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
38%
Csak szeretnéd, hogy képzelt legyen :D De ha nem hiszed gyere, és ismerj meg :D Előtted a lehetőség ;)
2016. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Még egy korábbi hozzászólásra reagálnék biológusként (azaz totál nem szakmabeliként), hogy a kozmetikus és a sminkes 2 külön szakma. Példálózik itt valaki azzal, hogy ő is tud sminkelni, csak azt sem tudja, hogy a feljebb leírt szakma (kozmetikus) mit takar. Gratulálok, azt sem tudod, hogy mit jelent, de azért gondold csak azt, hogy értesz hozzá. :D
2016. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Képzeld, tudom mi a különbség a kettő között, mint írtam már fentebb: ne magadból indulj ki, mert nem mindenki ennyire műveletlen :D Nem tudom miből vetted, hogy nem tudom, de ismerve az itteni értelmi színvonalat tuti belegondoltál valamit a diónyi agyaddal :D
2016. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!