Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat hosszú távon is, ha a férfi diplomás informatikus, a nő meg egyszerű OKJs kozmetikus-műkörmös?

Figyelt kérdés

Amúgy nagyon jó pasi, kedves és udvarias :)

2 hónapja járunk.

csak az a baj h nincs túl sok közös témánk... én ugye egész nap nőkkel beszélgetek, de csak ilyen csajos témákról szal nem vagyok túl tájékozott "a nagyvilágban", max a divat, sminkek meg a kutyák érdekelnek :P tudom h páran egyszerűnek tartanak de ez nem igaz!


csak attól félek h butának fog tartani egy idő után magához kéepst. mert hozzá képest az is vagyok sajnos :( :) mert nekem amivel ő foglakozik az kínai (pedig próbáltam már megérteni) a politikához, törihez hülye vagyok :/ a számítástechnikáról meg annyit h még bekapcsolni is félek a gépeket :D nehogy elrontsam


de amúgy iszonyat kedves és folyton kérdezget mi volt ma velem, meg kérdezget ilyen csajos témákróé dehát nem hiszem el h érdekli :D a gond cska az amikor pl. egy filmet nézünk és el kell magyaráznia... v vmi mást... látom h ideges mert nem szeret magyarázni...


nekem nincsenek nagy céljaim ő meg szinte folyton agyal, nagy dolgokon...


ő azt mondja h csak önbizalomhiányos vagyok és szeret velem beszélgetni.. és egyáltalán nem tart butának ezt mondja :) de nemtom.. szerintetek hosszútávon nem lesz ez baj? mit csináljak, h ne tartson butának? :)


2015. nov. 12. 12:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
18%
így igen, viszont fordítva - zsóval ha a nő képzett a fószer nem - akkor nem, mert hát akkor az gáz.
2015. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem mûködhet. Te mesélsz arról amihez te értessz õ meg amihez õ ért. Ha nem vagy buta nem Kell, hogy a munka miatt meg a végzettség miatt szétmenyjetek vagy ne mûködjön a kapcsolat. A párom most fog diplomázni informatikából és ügyvitelbõl, én még szép mûvészetet tanulok szeptembertõl és lassan 4 éve együtt vagyunk. Ha szeretitek egymást, jól elvagytok akkor nem lesz baj :)
2015. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak ide találtál a gyakorira :) bár félsz bekapcsolni a gépet.
2015. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
55%

Sok pasinak akinek nagyra törő álmai vannak egy biztos háttérországot keresnek a nőben. A támogató, gondoskodó igazi nőt. Nos, te szerintem az lehetsz. Így ne érezd magad butának. Lehet nem vagy annyira okos, mint ő, de ha élvezed a munkád, szereted az életed, akkor te így vagy tökéletes. Nem kell ezen többet gondolkodni. Meséld el mi volt veled, örülj, hogy kérdezget a csajos témákról. (nekem exem mindig letudta azzal ha véletlen mesélni próbáltam, hogy aha, biztos, őt ezt nem érdekli)


Kérdezgesd te is a napjáról. Nekem és páromnak is ég és föld a szakmája, de lelkesen magyarázza, hogy mi volt aznap ha rákérdezek és igyekszek megjegyezni, így mikor legközelebb előjön nem csak nézek rá nagy szemekkel, mint borjú az új kapura, bár még akkor se lesz fogalmam se arról kb, hogy miről van szó... :D (ő bankban dolgozik és mindenféle konstrukciókról beszél, én laborban, én számomra érdekes új esetekről tájékoztatom. :) )


Szóval ne keresd már rögtön azt, hogy mitől nem működhet, mert lehet meglepődsz és tökéletes párost alkottok pont azért, mert nem hajkurásztok mindketten nagy célokat.

2015. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy az határozná meg egy kapcsolat működését, hogy kinek milyen végzettsége van.
2015. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
23%
#5 - kivéve ha a csávó csóró ugyebár...
2015. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Szerelmi párkapcsolathoz 2 egymásnak megfelelőszeméliségü ember kell. Ennyi. Ha továbbra is van valami kérdésed, írj privátot.
2015. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Nekem több diplomám van, de sokkal jobban éreztem magam a nem diplomás nőkkel való kapcsolatomban. Biztosra veszem, hogy sokan vagyunk így ezzel.
2015. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

"csak attól félek h butának fog tartani egy idő után magához kéepst. mert hozzá képest az is vagyok sajnos "


Ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy ne gondold, hogy a diplomás csajok okosabbak. Ők sem tudnak a világról semmit, viszont ennek az ellenkezőjét gondolják magugról, annak ellenére, hogy a nagy többségük pont annyi ésszel jön ki az egyetemről, mint amennyivel bement. Egyszer dumáltam egy csajjal, aki még a szak nevét sem tudta, amelyiken "tanult". Hidd el, ez sokkal idegesítőbb.

2015. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet. Páromnak több diplomája van. Naprakész a "nagyvilági" eseményekkel. Szereti a történelmet,irodalmat. Én informatikával foglalkozom,szeretem a műszaki dolgokat. Őt viszont ezek hagyják hidegen. Sokszor kellemetlenül érzem magam emiatt. Inkább ilyen házias "hátországként" érzem jól magam. Barátom ezt nagyraértékeli. Látszólag nem zavarja,hogy nem vagyok otthon az őt foglalkoztató témákban.
2015. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!