Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat hosszú távon is, ha a férfi diplomás informatikus, a nő meg egyszerű OKJs kozmetikus-műkörmös?

Figyelt kérdés

Amúgy nagyon jó pasi, kedves és udvarias :)

2 hónapja járunk.

csak az a baj h nincs túl sok közös témánk... én ugye egész nap nőkkel beszélgetek, de csak ilyen csajos témákról szal nem vagyok túl tájékozott "a nagyvilágban", max a divat, sminkek meg a kutyák érdekelnek :P tudom h páran egyszerűnek tartanak de ez nem igaz!


csak attól félek h butának fog tartani egy idő után magához kéepst. mert hozzá képest az is vagyok sajnos :( :) mert nekem amivel ő foglakozik az kínai (pedig próbáltam már megérteni) a politikához, törihez hülye vagyok :/ a számítástechnikáról meg annyit h még bekapcsolni is félek a gépeket :D nehogy elrontsam


de amúgy iszonyat kedves és folyton kérdezget mi volt ma velem, meg kérdezget ilyen csajos témákróé dehát nem hiszem el h érdekli :D a gond cska az amikor pl. egy filmet nézünk és el kell magyaráznia... v vmi mást... látom h ideges mert nem szeret magyarázni...


nekem nincsenek nagy céljaim ő meg szinte folyton agyal, nagy dolgokon...


ő azt mondja h csak önbizalomhiányos vagyok és szeret velem beszélgetni.. és egyáltalán nem tart butának ezt mondja :) de nemtom.. szerintetek hosszútávon nem lesz ez baj? mit csináljak, h ne tartson butának? :)


2015. nov. 12. 12:58
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy informatikus pasi általában informatikus nővel jön össze. Jómagam is programozó vagyok, programozó a párom is. A munkahelyemen is azt tapasztalom, hogy azok, akik harmonikus kapcsolatban élnek, azoknak a párja is értelmiségi. Nagyrészük szintén informatikus, vagy részben érinti ezt a kört, de ha nem, akkor könyvelő, pénzügyes, vezető, vagy hasonló.


Az én ismerettségi körömben az informatikusok nem túlzottan terveznek komolyan azzal, aki nem ér fel a szellemi intellektusukhoz.

2015. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolázottság nagyon másodrendű, ha a dolgok egyébként működnek. Ez a párosítás meg egyébként is gyakori, nem mindenki akar egy karrierista nőt, akivel a munkahelyi dolgairól tud/akar beszégletni. Ha olyat akart volna, talált volna, mert olyat keresett volna. De veled van, szóval nem volt szempont, hogy szakmabelije legyen.

Nálunk pont fordítva van és azt sem gondolom gáznak, a férjemnek van okjs végzettsége, nekem 2 diplomám és mostanában doktorálok kémiából, miközben dolgozok. Ezek nagyon másodlagosak, a férjem nagyon jó a szakterületén, felnézek rá, ahhoz nem kell diploma. És nem várom el, hogy tudja, mi az a plazmid.

Akartam írni, hogy "Aki meg a diplomás nőket ócsárolta úgy alle, csessze meg.", aztán olvastam az "értelmiségi informatikus" kommentjét és rájöttem, hogy inkább csendben maradok. :D :D :D :D :D

Én azt gondolom, hogy munkáról a munkatársaimmal akarok beszélni, a férjemmel otthon van épp elég egyéb témám.

2015. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%

"Akartam írni, hogy "Aki meg a diplomás nőket ócsárolta úgy alle, csessze meg."


"a nagy többségük pont annyi ésszel jön ki az egyetemről, mint amennyivel bement."


Most akkor a szövegértési gondok ellenére azt kellene mondanom hogy te a kisebbséghez tarozol?

2015. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
54%

Én vagyok az "értelmiségi informatikus" :D


Bocs, hogy én szeretem, ha a pasim nem értetlen a gépekhez. Nagyon sok nem infóssal randiztam, és mindig az volt, ha elmondtam a szakmám, hogy hű, akkor te tudsz wordöt használni, meg hű, én is értek a gépekhez, tudom hogy kell google-ban keresni. Voltak értelmesebbek is, de soha nem tudták, hogy mit is csinálok pontosan. Mindenkinek más az elvárása. Én szeretem, ha a párom érti a poénjaim, mivel enyhén kocka vagyok.


Mondjuk szerencsém van, a párom dettó olyan felfogású és mentalitású, mint én. De az is tény, hogy egy infós ismerősömnek se működött a kapcsolata egy merőben más szakmát végzővel.

2015. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
#10-es vagyok. Az én párom sem érti,hogy mivel is foglalkozom. De ezen túltettem magam az első randik után. A munkámról csak a szintén informatikusokkal tudok beszélni. Ő ettől még nem kevesebb. ok,hogy egy programot se tud telepíteni de sok mindenhez meg ő ért jobban.
2015. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
81%

Na jó még egyet hozzászólok mert nekem is bökte a szemem az infós csaj hozzászólása.

Nos, nekem humán diplomáim vannak. Viszont évekig laktam infósokkal koleszban. Tény, hogy értenek az informatikához, meg a matekhoz. De baromira nem "intellektusok". Tudom jól, hogy a szakmájukon kívül belekontárkodnak más témákba is (történelem, politika, egyebek) de ezekről pont annyit tudnak, mint egyéb 100 as IQt megugró ujságolvasó.

Tezsem hozzá, hogy azok a srácok, akikkel együt laktam, nem is gondolták magukról hogy intellektusok, és az egyiküknek volt csak barátnője abban az időszakban, aki meg szimpla titkárnő volt valahol. Mindenesetre infós lány, jó példa vagy arra, mekkora arca lesz egy diplomától egy nőnek.

2015. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem a diplomától van nagy arcom, hanem a mögötte lévő tudástól. De szerencsére sok olyan emberrel találkoztam az elmúlt pár hónapban, akik még nálam is okosabbak, és tanulhatok tőlük :) Vagy pedig emberileg értékesebbek, tőlük pedig azért tanulhatok :)
2015. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
39%

"Nekem nem a diplomától van nagy arcom, hanem a mögötte lévő tudástól. "

Ja, mindjárt gondoltam :) Ezzel szemben meg az az igazság, a diplomád mogött informatikai tudás van, és éppen annyira vagy otthon pl az én szakterületemen, mint én a tiéden. Megkockáztatom, hogy a kozmetikához is annyit konyítasz, mint a kérdező az informatikához.

Mindenesetre remélem ezek után minimum ELTE progmatos, vagy BMEs diplomád van, nem valami mucsai infotanári. Ugye ha már nagy az arcunk, legyen is rá alapunk.

2015. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
38%

Hát, műkörmöt én is tudnék magamnak csinálni simán, nem egy nagy valami. Sminkelni is tudok, igen, trükköket nem tudok, mert nem is foglalkoztam velük. De kb 2 perc lenne megtanulni.

És nem, nem elten vagy bme-n végeztem, hanem egy harmadik fősulin, és egy negyedik egyetemen fogok tovább tanulni. Infó tanári diplomám pedig nincs, évig dolgoztam tanárként, elég is volt belőle.

2015. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
61%

Az mit jelent, hogy harmadik fősuli, meg negyedik egyetem?

Na ja, én ELTE programtervező matematikusokat ismerek, nos az "én időmben" átlagban 7-12 év alatt végezték el azt a szakot. Javaslom neked is, valamivel visszavennél az arcból. (mint ahogy az ismerőseim is visszavettek már első évben a 6. bukás után)

2015. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!