Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miről szól egy párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szól egy párkapcsolat, milyen párkapcsolatban lenni? (Mi a szerelem? )

Figyelt kérdés

A kérdés talán hülyén hangzik, de nekem 23 éves férfi létemre fogalmam sincs a párkapcsolatokról,még soha nem volt. A szerelemről meg végképp nem tudok semmit, nem tudom, milyen az ha szeretsz valakit és ő is szeret téged. Pedig am. elégedett vagyok magammal külsőleg és belsőleg is, de valahogy nem volt szerencsém még olyan lányhoz, akibe beleszerettem volna, vagy komoly kapcsolatot el tudtam volna képzelni, nagyon válogatós vagyok, én tényleg csak olyan lánnyal jönnék össze így, akiért nagyon odavagyok, de ilyennel még nem találkoztam.

Ezért kíváncsi lennék, h akiknek volt(ak) párkapcsolata(i) az leírná, h pontosan hogy zajlik ez, mi a lényege, mennyi időt töltötök együtt egy héten, milyen közös programokat terveztek. Milyen érzés szerelmesnek lenni?



2015. nov. 9. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolog a szerelem, ha viszonozzák. Tulajdonképpen annyi, hogy mindig arra a bizonyos lányra gondolsz, vele akarsz lenni a nap minden percében, szeretkezni akarsz vele és boldoggá tenni mind testileg, mind lelkileg. És vele képzeled el a jövődet.
2015. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
A bongeszod vissza gombja segitsegevel hagyd el az oldalt
2015. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szerelem valami olyasmi lehet, mint a drogosság... Bár akkor elő lehetne idézni mesterségesen és minden tök jó lenne...


Én képtelen vagyok rá, túl zárkózott vagyok hozzá...


Asszem' nekem marad a drog, mint boldogságforrás. Ez van.

2015. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szerelem egy felfokozott érzelmi állapot, amikor mindig a másikkal akarsz lenni, folyton a lehetőségeket keresed, amikor hozzáérhetsz, beszélhetsz vele, hallhatod a hangját, láthatod a mosolyát, és mindent megteszel, hogy ezt a mosolyt és ragyogó tekintetet láthasd, ennél fogva igyekszel minél többet tenni, hogy ezt elérd, kedveskedsz, a kedvére teszel, satöbbi.


A párkapcsolat a felsoroltakon túl a rossz napokról is szól. Azt gondolom nem kell felsorolni, hogy amikor mindenki boldog és szép tavaszi idő van, akkor mi mindent lehet csinálni együtt, és mennyire lehet jól érezni magatokat, felejthetetlen élményeket szerezni. De a párkapcsolat egymás terheinek megosztásáról is szól, mikor rossz hangulata van valamelyikőtöknek, a másik ott van, meghallgatja, osztozik a terheiben, segít neki túljutni rajtuk. Ha valami megoldható probléma van, abban is segít, ha mást nem, a támogatásával, megértésével. Közös életet próbálnak meg felépíteni, egymással szövetségben, úgy képzeld el, mint egy csoportmunkát, csak kivételesen erősen szimpatizálsz a partnereddel, sőt, néha le is fekszetek, és könnyebben kijöttök egymással (jobb esetben).


Szerelmesnek lenni tényleg kicsit olyan érzés, mint amikor be vagy füvezve, lebegsz a semmiben, boldog vagy és gondtalan. Könnyűnek érzed magad. És kicsit olyan is, mint a függőség, mert szükséged van a másik közelségére, jelenlétére, és minél többet kapsz belőle, csak annál többre vágysz, sosem elég.


Ez az intenzív állapot általában azt mondják, 2 év után abbamarad. Nos, én lassan 5 éve érzem szakadatlanul, szóval nem tudom, hogy ez mennyire számít normálisnak, de egészen biztos fenntartható. Már persze, ha szeretnéd. Engem ez az érzés kifejezetten boldoggá- ezzel egyidőben sérülékennyé is- tesz, és mivel ez viszonzott, így nem is érzem rossznak a lehetőséget :) Rózsaszín felhők mindenütt :D

2015. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a szerelem és a párkapcsolat az, ami tönkre teszi az embert.
2015. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!