Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal lányok, mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, mennyire jön be nektek egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Kor: 20


Nem: Férfi


Arc: Általában az aranyos és cuki jelzőt szoktam hallani, bár lehet amiatt, mert folyton vigyorgok :D


Szem: Világoskék


Haj: Barna, se nem hosszú, se nem rövid, általában zselézett haj


Testmagasság: 193 cm


Testsúly: 68 kg (Igen, tudom, hogy ez rettentő kevés, de ez van. Most nem megyek bele! Próbálok változtatni, de izmosodva hízni nem olyan könnyű + az a fránya genetika is ott van)


Öltözködés: Könnyed elegancia. Nem úgy kell elképzelni, hogy öltönyben megyek mindenhova, de azért nem is egy farmer + póló kombináció. Elegáns férfi ing, egy hozzá illő farmerbe betűrve, egy elegánsabb cipővel összeillő bőröv szerintem mindenkinek jól áll.


Sport: Elég fontos számomra a mozgás. Az egyik japán harcművészet szerelmese vagyok, emellett jelenleg testsúlygyarapítás szempontjából heti 3 alkalommal edzőterembe járok.


Jelenlegi tanulmányok: Mérnökinformatikusnak tanulok az egyik fővárosi egyetemen, informatikai biztonsági és rendszermérnök szakirányon


Belső tulajdonságok (pozitív):


- intelligens (nem nagyon van olyan témakör, amihez érdemben ne tudnék hozzászólni, emellett 131-es IQ-val büszkélkedhetek, hozzátenném, hogy hivatalos vizsgálat, nem ilyen internetes teszt)


- Humoros/Vidám


- Kedves


- Megbízható/Hűséges


- Kreatív


- még lehetne sorolni, de csak néhányat emeltem ki :D



Belső tulajdonságok (negatív):


- Karrierista (elég fontos számomra, hogy sokra vigyem, ugye mondani sem kell, hogy sok nő hogy áll hozzá, ha a férfi mondhatni a munkájának él)


- Túlságosan realista


- Makacs


Egyéb: Szeretek számítógépes játékokkal játszani, kiválóan tudok főzni, akár egy villanyt is megszerelek, de például mosni nem tudok.


A leírtak alapján (10/?) hány pontra értékeltek? Ha indoklást is írtok, ezer köszönet. A válaszotokkal egy fogadást segítetek eldönteni :D



2015. nov. 7. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján látatlanban, 10/9
2015. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz megmondani :D

A leírtak kb mind pozitívak, most így mondhatom én hogy 9/10, de lehet hogy fele ennyit se érnél ha megismerlek.

2015. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos, hogy ennyi mindent leírtál. :) De ez olyan, mintha valaki azt kérdezné: Skorpió a horoszkópom, szerintetek jól nézek ki?

Az összhatás úgy jönne ki jól, ha legalább egy fényképet csatolnál hozzá. Mondhatom énis, hogy barna hajam van és vékony vagyok...na megvan a kép? Többmillió ilyen ember él a világon. Lehet attól még fogatlan vagyok, vagy van egy anyajegy ami a fél arcomat betakarja. Kép. Úgy az igazi. :)

2015. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 131-es IQ semmit nem jelent. Az sem mindegy, hogy milyen teszttel lett mérve. Van, ami csupán a logikai készséget méri és van, ami komplexebb (bocsi, szakmámba vág :D )

Számomra akár ideális lehetnél, ha pár évvel idősebb lennél... vagy ha kívánhatnám, akkor én pár évvel fiatalabb :D

De... Ez az IQ-val való önfényezés kicsit meginogtatja a dolgokat, és a karrieristaság is.

Ha randira hívnál (most a kort nem számítom), 10/5 lenne az esélye annak, hogy elmenjek Veled randira.

2015. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es, köszi, hozzásegítettél egy hétnyi ingyen kávéhoz :D


2-es, 3-as, teljesen igazatok van, hogy kép nélkül és ismertség nélkül ez a kis leírás nem sokat ér (akár ki is találhattam volna az egészet és közben egy 60 éves bácsika vagyok), de most nem is a párkeresés a cél. Szimplán egy fogadás, mely eldöntésére a GYIK a legalkalmasabb felület.


4-es, köszönöm a válaszodat

2015. nov. 7. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a véleményem a 4-eshez. Ettől nem igazán leszel szimpatikus: "131-es IQ-val büszkélkedhetek, hozzátenném, hogy hivatalos vizsgálat, nem ilyen internetes teszt" - ez pedig még nem az a szint, amitől elájulnék, főleg, hogy a környezetem nagy része eléri ezt. Lehet, hogy másnak nagy dolog.

A másik, hogy pontozni elég nehéz kép nélkül, mert a magasságod és a testsúlyod kb. tizedannyira számít.

(Ez pedig nem olyan fontos: de mi az, hogy mosni nem tudsz. Egyszer ránézel, melyik 2 gombot kell megnyomni, és tádááám...)


Összességében egy kicsit arrogánsnak tűnsz, de lehet, hogy csak rosszul mértem fel. 21L

2015. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
131-es IQ-d van és nem tudsz egy mosógépet kezelni a mai korban? Lefogadom, h okostelefonról írsz, amin sokkal több gomb és funkció van. Nálam buknád a dolgot sajna. (10/2)
2015. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy hozzám fiatal vagy, és én nagyon meggondolom még azt is, hogy velem egy időssel jöjjek össze, szerintem nem rossz. De a fontos kérdés az az, hogy mennyire vagy rasszista, szexista, homofób, és mennyire van humorérzéked?
2015. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meglepődtem, hogy nem bölcsész vagy. "10/?", most komolyan? elért/összes, nem lenne sokkal logikusabb? Csak azért kérdezem, mert mérnökinformatikusnak tanulsz. Persze lehet, hogy ez csak engem zavar, ebben az esetben elnézésedet kérem...
2015. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!