Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » ÁTLAGOSAN! A mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÁTLAGOSAN! A mai világban mennyire tartjátok esélyesnek, hogy egy férfi azt a nőt veszi el x év múlva feleségül, akivel 23 évesen jött össze?

Figyelt kérdés

Vagy az ilyen korú pasik még nem szoktak megállapodni? Mondjuk, ha 23 évesen jöttek össze 26-27 évesen történne a lánykérés... Így mennyire esélyes? Csak a kort nézzük most, a többi "stimmel".

A férfiról annyit, hogy régebben csajozott sokat, 1 komoly kapcsolata volt pár éve.



2015. jún. 7. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5% esélyt adok ennek a dolognak.
2015. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Mikor értitek meg, hogy ez nem a kortól függ.
2015. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Sok párt ismerek, akik 21-23 évesen jöttek össze. Azóta házasok, gyerekeik vannak és köszönik, jól vannak.
2015. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 1. nagyon vicces.


#2. tapasztalatok alapján látom úgy, hogy a kortól IS függ.

2015. jún. 7. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
50%
2015. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem a kortól, hanem a kapcsolat minőségétől és az érettségtől függ az egész.

Ha a kapcsolat teljesen jól működik, megvannak hozzá a feltételek is pl. anyagi, meg akarat, akkor bármikor lehetséges az esküvő, ha elszánták rá magukat a felek, vagy akarják egyáltalán az esküvőt. Mivel sokan csak élettársi kapcsolatban élnek papírok nélkül, és így is nagyon boldogok.

Egyébként meg teljesen felesleges esélyek latolgatásába kezdeni, mivel változó. Lehet, hogy a kapcsolat kb. 6 évében már tervezik az esküvőt, de arra már nem kerül sor, mert elválnak az útjaik. Bármi megtörténhet.


Szóval, ez csak a két félen múlik.

2015. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ez miért lenne korai? Édesanyámék 24 illetve 25 éves korukban házasodtak, azóta (24 éve) is megvannak, két most már nagykorú gyerekkel. 27 évesen anyukám már szült. Őt pedig nagymamám 24 évesen. (Mindketten házasság után, bár ez szerintem nyilvánvaló ez esetben)
2015. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, és a mai világbanra elfelejtettem kitérni, nem értem, hogy miért kellene tovább húzni ezt, mint 30 évvel ezelőtt. Még a gyereknek sem kell kacsalábon forgó palotába születnie, köszöni szépen, elél párizsin meg sima kenyéren egy panelban is. Itt meg ráadásul még csak nem is arról van szó "csak" a házasságról. Ha 27 évesen nem érett még egy FELNŐTT ember eléggé ahhoz, hogy megállapodjon, hát mikor? Elméletben akkor már majdnem 10 éve felnőtt, felelős minden tettéért, és még ha felsőoktatásban is tanul is dolgozik két éve.
2015. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Èn 19 voltam, a fèrjem 21 mikor összejöttünk 8 évvel ezelőtt. 2 ève vagyunk hàzasok.
2015. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#6. Igaz,igaz...


#7. Sokat változott a világ, minden kitolódott, régen legtöbben már 18 évesen dolgoztak, most évekkel később kezdik. A szülőktől különélést szintén.

Mondjuk a 27 évesen házasodás nekem sem tűnik egy kicsit sem korainak, de az egy kicsit mégis, hogy valaki 23 évesen már együtt van élete párjával és nem ismerkedik többet mással.

2015. jún. 7. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!