Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúltak az érzelmeim, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltak az érzelmeim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja vagyunk együtt a párommal az elején teljesen oda és vissza voltunk mind ketten úgy éreztük,hogy megtaláltuk a nagy őt.. ilyen fellángolásom még soha nem volt. Aztán napról-napról egyre jobban megváltozott, okoskodni kezdett, beszólogatni. Végül elárulta,hogy azért volt ilyen mert ezt tanácsolták neki,hogy majd ezzel a viselkedéssel fenntarthatja az érdeklődésemet. Azóta persze igyekszik mióta szóltam neki. Úgy érzem,hogy fontos nekem de lehet csak megszoktam, szerelmesnek nem érzem magam sőt azt sem tudom kimondani,h szeretem.

Mi lenne a legjobb megoldás?


23/L



2015. szept. 28. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan jöttetek össze... 22/F
2015. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az könnyen meglehet de akkor ez már teljesen veszett ügy lenne?
2015. szept. 28. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ez az.
2015. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolatok általában rózsaszín köddel indulnak, amikor nem látjuk reálisan a másikat, hanem a saját elképzeléseinket vetítjük bele.

Aztán jön a felébredés, a valóssággal való szembesülés, hogy a másik közel sem tökéletes, nagyon is emberből van.

A kapcsolat azon múlik, hogy innentől hogyan tudja kezelni a két fél...

Az teljesen normális, ha valaki kiáll a saját igényeiért, érdekeiért, de ha ezt nem a másik tiszteletben tartásával teszi, akkor megette a fene. A beszólogatás, okoskodás, a másik minősítgetése megöli a kapcsolatot. Lehet helyette kérni, érzéseket kommunikálni, igényeket kifejezni, de ehhez meg kell érni. Ugyanígy neked is.

Aztán vagy meg tudtok küzdeni a valósággal, a hétköznapokkal, és kialakítjátok a kapcsolat kereteit, vagy nem. Fiatal vagy, nem érdemes beleragadni olyan kapcsolatba, amiben nem érzed jól magad, de az első nehézségnél feladni sem érdemes, mert ugyanez minden kapcsolatban elő fog jönni. Meg kell tanulni "kapcsolatul" mindenkinek.

2015. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nagy véleményem arról a fitalemberről, aki mások tanácsára képes megbántani azt, akit szeret. Ha holnap azt tanácsolják neki a "jóakarók", hogy verjen meg, ha nem tetszik neki valami, azt is megteszi?

Nem tudom, az okoskodást, beszólogatást még tudnám kezelni, de ezt a fajta önállótlanságot már nem. Nekem férfira van szükségem, nem akarat nélküli, önálló személyiséggel nem rendelkező, idegenek által irányítható bábúra.

2015. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért 23 L létedre már kellene tudnod különbséget tenni a szerelem meg a viszketapi-ád között.
2015. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Leirtad a kérdésedben hogy fellángolás volt akkor még mi a kérdésed?

Ha már nincsenek érzések akkor nem érdemes húzni.

2015. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 28. 17:17
 9/9 anonim válasza:
Szerintem mond el neki amit érzel őszintén.:) És ha ugy érzed nem akarsz vele lenni akkor váljatok külön.:)
2015. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!