Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyenek az érzelmeim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek az érzelmeim? Egyszer érzek, egyszer elmúlik?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapja szeretek egy lányt, és nagyon durva ingázások vannak az érzelmeim között... Néha őrülten szeretem, majd másnap, vagy még aznap rá sem bírok nézni... Miért van ez? Kaotikus az egész, és szegény nem érti, de nem tudom megmagyarázni neki.
2015. szept. 2. 20:17
 1/1 kizcar ***** válasza:

Ha nem szerelem volt első látásra, hanem csak egy bizonyos idő alatt alakult ki érzelem, amit én megszokásnak hívok, akkor talán ezidáig csak áltattad magad, hogy belehabarodtál, és nem is érezted iránta igazán a szerelmet.

Lehet most kezdesz rájönni, hogy mégsem ő az akit tudat alatt te tényleg akarsz magad mellett.

Szerintem szeretni és szerelmesnek lenni sem ugyanaz.


Vagy


Lehet ez a személyiségednek valami zavara. Lehet hasznos volna elmenni egy pszichológushoz.

2015. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!