Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha tudod, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tudod, hogy egy lány szerelmes beléd, és egyszer látnád őt összetörve zokogni emiatt, ez milyen érzést váltana ki belőled? Szánalmasnak tartanád a lányt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elkönnyezném magam én is, és próbálnám megvigasztalni, mert egyből arra tudnék gondolni, hogy én bántottam meg.
2015. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézném annak..
2015. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De ha próbálnád vigasztalni, akkor ebből a lány lehet hogy azt érezné, hogy mégis szereted...szóval lehet ez sem jó taktika....

Én pár napja igy jártam, amikor végeztünk éjjel munkában, én hamarabb eljöttem, de nem messze az épülettől magamba roskadtam és elkezdtem zokogni miatta, az egész érzés miatt, ott voltam akkor is amikor ő kijött, és lehet hogy meglátott....és most igy utólag rohadtul cikinek érzem!

2015. júl. 28. 17:21
 4/11 A kérdező kommentje:
Jah és előző héten még állandóan hivogatott mindenféle munkával kapcsolatos ürügyekkel, meg flörtölgetett, de azóta, amikor én akartam hivni, a telefont sem vette fel....szóval ebből gondolom, hogy szánalmasnak tart és beszélni se akar velem már...
2015. júl. 28. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tart szánalmasnak, inkább kímélni akar főleg téged, és persze saját magát is, hogy a lehető legminimálisabb legyen köztetek a kommunikáció, mert ez a helyzet mindenkinek szar. Persze neked rosszabb, de jó érzésű embernek másik félként is rosszul esik, ha valaki miatta szomorú.
2015. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De előtte is tudta hogy szeretem...mégis hivogatott, meg flörtölgetett....vagy nem gondolta hogy nekem ennyire szar lehet? Jó érzésű ember előtte is tudta volna...
2015. júl. 28. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Az érzést nem tudom mert nő vagyok és voltam ilyen helyzetbe bár ő azt nem látta h sírok de tudott róla, majd hónapokig átnézett rajtam az orrom előtt udvarolt egy nőnek, amugy a mai napig végig kell néznem h MINDEN nőnek teszi a szépet körülöttem csak nekem nem. Magyarán neki BÁRKI jó rajtam kívül...mindegy erőt vettem magamon és amig látnom kell elviselem kedves leszek a normalizálódott viszonyunk is annak köszönhető h én ennek ellenére barátságos vagyok vele....

Bocsi ha nem tudtam segíteni de tudd h más is van hasonló helyzetbe.

25/N

2015. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy te is igy vagy...

Bár én még mindig nem tudom, hogy meglátta--e hogy sirok,és hogy egyáltalán tudja-e, mennyire szenvedek miatta...mert időközben egyébként kiderült, hogy ezen a héten nem emiatt viselkedett velem másként, hanem egy munkahelyi hülyeség miatt neheztelt meg rám, de hálistennek megbeszéltük. Ugyhogy passz, hogy látott-e sirni vagy sem.

2015. júl. 28. 22:55
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyébként velem hálistennek nem ugy van, hogy keresztülnéz rajtam vagy ilyesmi...érdekes a viszonyunk, lelkileg ő is kötődik hozzám,ha munkahelyből kifolyólag van valami konfliktusunk, mindig érzelmileg túl reagálja, meg mindig kedveskedik, segit, kiáll mellettem, ugy érzem számithatok rá...

De el fogom neki mondani személyesen is, hogy mit érzek, és mennyire rossz nélküle, mert már nem birom tovább. Kinevetni biztosan nem fog.

2015. júl. 28. 22:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi randiztunk is, adta a szépet, aztán én elhittem, hogy kellek neki, de csak hülyült velem, és összejött egy csajjal, akivel velem párhuzamosan randizott, ez később derült ki... Azóta minden egyes nap néznem kell, hogy tőlem 2 méterre csókolóznak, nézik, hogy mikor nézek oda, mert persze akkor jobban csinálják.. mint valami gyerek, ha meglátott még az elején, hangosan kijelentette, hogy "én ez mellett nem megyek el" és hátat fordított, hogy nehogy elmenjen mellettem, vagy az utcán, ha elment mellettem a haverjaival, inkább lement a járdáról, mert "fujj, el kell menni mellette" Ezeket hangosan kijelentette mindig.. De a legjobb az, ha nem mutatom, hogy fáj. :) Neki az a lány kellett, aki r*bis. Pedig normális vagyok, csinos és szép is, szóval az okát nem értem a mai napig..
2015. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!