Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rengeteget beszélgetünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget beszélgetünk, telefonon, facebookon. Egyszer találkoztunk személyen (direkt) és azt mondta hogy nagyon jól érezte magát, mikor találkozunk újra stb. (pedig megtartottam a távolságot nem engedtem hogy hozzám érjen mégis talizni akart?

Figyelt kérdés
Nos... Körülbelül egy hónapja egyfolytába beszélünk mindketten kedveljük egymást ezt már nem is titkoljuk egymás elött. 2 szer ugy volt hogy találkozunk de lemondta. Aztán egyszer csak spontán a semmiből felhivott hogy van-e kedvem kimenni ha kijönne hozzám. hát mondom kimegyek nagyon jól elvoltunk. Másnap már írt hogy várja a következő találkozást. Azóta is mindennap beszélünk telefonon, üzenetbe...DE!! 4 nap mindennap irta hogy találkozzunk. Írta hogy ráérek e aznap. aztán este irta hogy bocsi mégse mert fáradt stb. Nem ment máshoz mert utánna végig beszéltünk üzenetbe. és ezt igy ment 5 napig. Tegnap bevágta hogy akkor se tud kijönni, tegyük át mára. Megigérte többször mondta hogy most tényleg jó lesz az időpont, nagyon ráér sokáig együtt lehetünk. Aztán... nem lepődtem meg... Egész nap nemirt már ilyenkor tudtam h a mai napból se lesz találkozás. Tehát már körülbelül 5djére mond le. Pedig ő akart találkozni. És nem mondom hogy azért mert multkor rossz volt velem mert ő mondta h jólenne ujra talizni stb. De nekem ma sok volt vártam, elkészültem. Legroszabb érzés mert megígérte hogy ma tuti.. irtam neki fennt volt megsem nézte. (persze nem azt h talizzunk.. én nem futok utánna) Nos. Mit csináljak? NE IRJAK VISSZA VAGY irjak vissza közömbösen mint már akit leszarok? Egy biztos ha legközelebb azt mondja találkozzunk elküldöm melegebb éghajlatra. nem vagyok egy csicska akit amikor akar kihív és amikor akar lemond! mit Tegyek?
2015. aug. 22. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a csudába! Ne írj neki, ne keresd, ha ő keres, utasítsd vissza.
2015. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember csak szórakozik veled, te meg hagyod..
2015. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb amikor hív, mond, hogy fáradt vagy, stb :D
2015. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!