Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden tökéletes volt. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden tökéletes volt. Azt hittem, hogy szeretjük egymást. Akkor mégis mi történt?!

Figyelt kérdés
Majdnem fél évig várt hogy először lefeküdjünk. Én külföldön élek,ő itt magyarországon. Mikor télen találkoztunk,már ismertük egymást jó ideje,és összejöttünk. Ő már aznap el akarta kapkodni a dolgokat....de én még nem akartam elrontani azzal,hogy egyből lefekszem vele.Utána nem keresett. Mikor nyár elején ide utaztam,megint találkozgattunk,és akkor már hagytam,hogy minden alakuljon ahogy kell. Találkozgattunk,nála aludtam minden alkalommal,összesen 9-szer feküdtünk le.Bemutatott a rokonainak,haverjainak,ölelgetett,puszilgatott,strandoltunk,együtt xboxoztunk (huszonéves fejjel...),azt mondta kijön hozzám külföldre hamarosan...,és egy hete történt kb hogy ráírtam hogy szia(ahogy eddig is írtunk egymásnak mikor találkozni akartunk),megnézte de nem válaszolt.Gondoltam,biztos elfoglalt.Tegnap volt a szülinapom,ígérte,hogy elmegyünk bulizni de annyit se írt,hogy boldog szülinapot. Pár nap és visszautazom az országomba,és ezt ő is tudja. De még el se búcsúztunk. Azt mondta amit érez,nem szerelem,de nagyon erős vonzalom.Egyszerűen nem tudom mi lehet az oka,hogy egyszercsak eltűnik miután minden olyan tökéletes volt. Egy pici hiba sem volt az egészben. Azt hiszem én többet érzek iránta mint ő én irántam,de ezt titkoltam. A barátaim szerint csak várta hogy megb...hasson,többen figyelmeztettek,hogy el se kezdjem. De én úgy éreztem,hogy ő nem csak játszani akar velem. Mit tegyek? Haragszok is rá,de ugyanakkor még el is akartam búcsúzni.Nem hiszem,hogy elrontottam volna valamit.Az ágyban is jól megértettük egymást,tökéletes volt.Mi lehet itt a baj? Vagy csak egy játékos?:(( Köszi a válaszokat előre is.
2015. aug. 14. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez biztos fájni fog neked még egy ideig, de szerintem ez az illető felejtős. Megkapta, amit akart, szex, szórakozás, majd beleunt. Szerintem ennyi
2015. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"de én még nem akartam elrontani azzal,hogy egyből lefekszem vele.Utána nem keresett."


Itt volt az égbekiáltó jel, hogy mire kellettél a fiúnak..Szórakozásra. Egy nyári kalandnak.

2015. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor meg akart dönteni, majd visszamentél külföldre, aztán mikor hazajöttél megdöntött. Jól értem?

Miből gondolod, hogy közben nem kavart senkivel? Csak mert akkor nem várt fél évet rád, hanem simán lefeküdt veled, mikor megtehette. Nem olyan egyszerű hátrahagyni egy országot, az addigi életed (ahogy ezt Te nálam sokkal jobban tudod, hiszen meglépted a külföldre költözést). Sok éves kapcsolatok mennek erre rá, hát még egy pár hónapos. Szerintem részéről ennyi volt, csak nincs benne annyi, hogy ezt közölje is veled.

2015. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

10:02 jól érted. De ezt még nem kapcsolatnak gondoltuk,úgy voltunk vele,hogy majd mikor egyszer úgy hozza a sors akkor kapcsolat lehet belőle,de addig még nem. Nekem azt mondta hogy jelenleg nincs senkije de tél óta volt azért. Mondjuk ez nem érdekel.

Köszi az eddigi válaszokat. Akkor a barátaimnak lehet,hogy igaza volt...:/

2015. aug. 14. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De, elrontottad. Azzal hogy lefeküdtél vele a 2.(!!!) találkozáskor. Az első alkalom, mikor nem feküdtél le vele, ő meg utána nem keresett, nem tette elég egyértelművé a helyzetet??

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de hülye vagy, ha bármit is képzeltél...

A pasik mindig azt mondják, amit a nők hallani akarnak, csakhogy ágyba vihessék őket...ezeknek a valóságalapja meg általában semmi.


Dehogy várt ő rád fél évet! Akkor várt volna, ha ezalatt a félév alatt nem feküdt volna le senki mással, nem csajozott volna, csak veled beszélt és ennyi. De tudod mi történt? Nem adtad oda neki magad az első alkalommal, ő meg nagyívben leszarta, annyi más csaj van, akit könnyebb befűzni, nem kell annyi energiàt beleölni. Félév alatt el is felejtett, nem gondolt rád, más lànyokat döngetett. Aztán visszajöttél, gondolta próba szerencse, hátha beadod a derekad...ennyit egy menet megér.

De az a menet jobban sikerült, így lehazudta a csillagokat az égről, hogy minél többször megfektethessen. Aztán rádunt, ennyi.

Hogy lehet valaki ennyire naiv?

2015. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
10:07 Be kell látnom tényleg ez a legreálisabb válasz az egész történetre...mielőtt télen találkoztunk azelőtt már régóta ismertem,jó barátok voltunk amúgy. Abban reménykedtem,hogy nem szakad meg köztünk a kapcsolat még jópár évig,de ezek után...Abban reménykedtem,hogy azért nem ír,mert fél,hogy belém szeretett és nem lehet folytatása...de a leírtjaid alapján a te válaszod sokkal valósabbnak tűnik.
2015. aug. 14. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!