Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam egy haveromba, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy haveromba, mit tegyek, hogy az enyém legyen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó ismerősöm, évek óta jóban vagyunk, napi szinten beszélgetünk, szó szerint MINDENRŐL, harmadik éve minden bajomat megosztottam vele, és viszont (szerelemről, családról, tervekről, ilyenek)...

Úgy alakult, hogy elkezdtem egy kicsit érdeklődni iránta, és van, hogy ő is tesz kétértelmű utalásokat. Szeretnék kezdeményezni valamilyen módon.

Egy csöppnyi problémánk van, hogy majdnem száz kilométerre vagyunk egymástól, ritkán találkozunk...

Így mit és hogy kéne csinálni? Valakinek ötlet?



2015. szept. 19. 22:34
 1/3 anonim válasza:

Nem derül ki a kérdésből,hogy férfi,vagy nő kérdezi-e ?

Az egyik embernek lakhelyet kell változtatni.

Ha te nő vagy,és beleszerettél a "fiú barátodba" és tényleg mindent megosztatok egymással stb akkor vegyél bátorságot és egy az egyben közöld vele mindenféle felesleges rizsa nélkül azt hogy beléd szerettem.De légy tudatában,hogy bármit is mond akár igen akár nem-et neked mindenképpen jobb lesz,mert már nem leszel bizonytalanságban.Sok ilyen döntést kell meghoznod még az életedben !

2015. szept. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja igen még egy dolog kimaradt.A lakhely változtatás azért muszáj,mert a távkapcsolat nem működik !
2015. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A lakhelyváltoztatás az egyetem miatt nem éppen megoldható, de azt tudom, hogy a távkapcsolat sem... De ezt már nem igazán bírom...

Csak ma délelőtt olyanokat kaptam tőle, (barátság extrákkal témában az exxemmel), hogy "szeretné valakivel, legalább kéthetente, aki úgy néz ki mint én..." És az ilyenekkel nem sokat tudok kezdeni, mert bizarrnak tartom, hogy miközben ex-kapcsolatokba visszabonyolódva ilyeneket kapok tőle...

Amúgy fiatal nő vagyok.

2015. szept. 20. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!