Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam az egyik nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az egyik nagyon jó haveromba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sz egyik nagyon jó haverom aki fiú nagyon bejön nem tudom miért. de szeretnék vele járni. mit tegyek? (én fiús csajszi vagyok ő pedig inkább a lányosakat szereti és mindent elmondunk egymásnak azt is tudom hogy nei most jelenleg bejön 2 lány de ő azt hiszi hogy nekem most más jön be mert nem merem elmondani)
2009. szept. 27. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Na, akkor most választhatsz! Vagy elfelejted, és örökre barátok maradtok, vagy odamész hozzá, és elmondod, hogy mi a szitu!

Ha Elmondod neki, de ő nem akar téged, akkor ugrott a barátság! Ha Összejöttök, de egy idő után elváltok valami miatt, akkor szintén ugrott a kapcsolat!

Ha meg barátok maradtok, és örökre tartjátok a kapcsolatot, de lehet, hogy örökké fájni fog... vagy lehet, csak egy kis ideig!

De viszont ha Szerencséd van, és örökké kitartotok egymás mellett, akkor volt értelme... De ezt te tudod csak =)


Sok Sikert! =)

2009. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) lehet hogy elmondatom vele barátnőmmel vagy célozgatok vagy célozgattatok barátnőmmel xD
2009. szept. 27. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elmondod neki, akkor sem feltétlenül megy rá a barátság. :-) Velem volt már ilyen, mitöbb kis ideig jártunk is, majd szakítás óta ismét nagyon jó barátok vagyunk. Persze erre nem mindenki képes...
2009. szept. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!