Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy gáz ha belezúgtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz ha belezúgtam az egyik haveromba?

Figyelt kérdés
Már ezt egyszer megbeszéltük hogy nem akarunk semmit egymástól, de...mégis nekem tetszik nagyon! Most mit csináljak?? Ha együtt bulizunk mindig odajön, megölel, magához ránt, simogat...aztán hétvégéig szinte nem is beszélünk..
2010. dec. 10. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mér lenne gáz? az a gáz, ha nem tetszenének az ellenkező neműek (nem tom lány vagy fiú vagy).

Ha egyszer már megbeszéltétek, attól még lehet valami, közeledj hozzá.

2010. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77d ***** válasza:
21%

Nem gáz! Azonos neműek felé is lehet vonzódni. Két fiú is

szeretheti egymást. Nagyon szép kapcsolatok alakulhatnak ki.

Nem szabad emiatt harcban állnod magaddal. Majd az idő el-

dönti, hogyan alakul köztetek ez a dolog. Nyugodt légy, ne

érezd valamiféle bűnnek ezt. És ha ez jó nektek, akkor

bocsátkozzatok bele egy kapcsolatba! Az emberek véleményé-

vel meg ne törődjetek!

2010. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok, és egy fiúról van szó:d De azért köszi:)
2010. dec. 11. 14:26
 4/4 Erik-son válasza:

(Bocs a késői válaszért,most olvastam :D)

Ha még ellenkező nemű is,akkor még több ok,hogy vágj bele!Mi bajod lehet belőle?

2010. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!