Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a haveromba (? )

Figyelt kérdés

Már pár éve nagyon jóban vagyok egy fiúval, a legjobb haverom lett, de az utóbbi pár hétben egyre többet gondolok rá ÚGY. Nem szeretnék vele összejönni, csak hát... vonzódok hozzá. Hogy tudnám újra visszahelyezni a haver kategóriába?

17/L


2013. jún. 12. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elhatározod, hogy nem akarsz tőle semmit.
2013. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tisztázd magadban mindazt, ami miatt nem akarsz összejönni vele. Lábszagú a szája, hülyén nevet, nyitott szájjal csámcsogva eszik és amúgy is, az az anyajegy a tarkóján annyira zavaró, még ha nem is látni, akkor is.


Ezt hívják racionalizálásnak. Amikor valamiről le, vagy valamire rábeszéled magad.

Addig keress érveket, amíg meg nem győzöd magad, nem is akarsz te tőle semmit.


Persze az más kérdés, hogy azt már nem írtad le, miért is nem akarsz vele járni.

Pedig lehet az lenne a legkézenfekvőbb, ha egyszer tetszik neked.


25/F

2013. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de miért nem ha tetszik neked? lehet ő is így érez
2013. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 oka is van. Az egyik, hogy már évek óta jóban vagyunk és nem akarom elrontani a barátságot. A másik meg az, hogy tudom, hogy nem valami hűséges típus. Az előző barátnőjét is megcsalta. Nem is egyszer...
2013. jún. 12. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!