Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi a fenét csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét csináljak? Tudom, hogy nagyon kötsög lennék, de totál belezúgtam?!

Figyelt kérdés
Helyzet a követkető: 29éves, piszok helyes, kutyás pasi, "feleséggel", és egy becsúszott gyerekkel, nem tervezte a gyereket, egyéjszakás kalandból csúszott be, becsületességből maradt a nővel, nem szerelemből. Én 20 éves lány vagyok, kutyás, és szerelmes. Többször feltunt, hogy totál rám van kattanva, és az is, hogy folyamatosan stíröl. Majdnem mindig együtt sétáltatjuk a kutyáinkat, főleg esténként, és majdnem mindent tudunk egymásról, habár csak 1 éve ismerjük egymást. Van olyan, amikor kicsit be van csiccsentve, azt mondja így könnyebben el tudja viselni a gyereke anyját, és a munkát. Tegnap séta közben, estefelé megfogta a derekamat, és meg akart csókolni, én meg majdnem hagytam, de mikor majdnem összeért a szánk, leesett, hogy ő már foglalt, és mégsem tettem, pedig nagyon kívánom őt, és valoszinuleg, hogyha mégegyszer bepróbálkozik, hagyni fogom magam, mert már nem bírok neki ellenálni :( mit tegyek? Ne találkozzak vele többet? Azt nem bírbám, már olyan álmaim vannak, hogy szeretkezünk.. Tudom, ez furcsa, kérlek ne ítéljetek el, de ez van :( folyton rá gondolok :( ilyenkor mit lehet tenni? :I
2015. szept. 8. 15:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem hinném,hogy az öcséd lehetnék, inkább a bátyád hugicám.Még az ilyen 20 éves pelusos kislányok osztják az észt :)
2015. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces, hogy alap esetben NAGYON elitelem azokat akik foglalt ferfit neznek ki maguknak, de Te normalisnak tunsz. Szerintem egy 29eves ferfi ne legyen muszajbol senkivel sem o.o Szerintem probald ezt megbeszelni vele mielott barmi is tortenne,mert a vegen csak Te jatnal rosszul :/ bocsi a hibak miatt^^
2015. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, óvatos leszek :)
2015. szept. 9. 13:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Naiv kislány vagy,akit szar dumával etetnek.Remélem,van annyi eszed,hogy nem dőlsz be!
2015. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Két dolog lehetséges. Az egyik, hogy a pasi az a típus, aki egyszerűen nem akar hűségesen élni, és amellett, hogy családja van, szívesen tölti az időt más lányokkal is, akiknek mindig azt mondja, amit azok hallani akarnak. Ha ő ilyen, akkor ne számíts semmi komoly kapcsolatra. Együtt lehetsz vele, akár többször is, akár tartósan is, de elköteleződésre, hűségre te se számíts, mert este nem hozzád fog hazamenni.

A másik lehetséges eset, hogy valóban nem boldog otthon, és váltani szeretne... Ebben az esetben akár igaz is lehet, hogy csak "becsúszott" a gyereke (bár én 34 éves fejjel biztosan állítom, hogy "becsúszott" gyerek nem létezik, csak nemtörődöm, felelőtlen felnőttek léteznek, akik képtelenek felelősséggel élni a szexuális, meg a minden más típusú életüket), és csak "becsületből" maradt az anyával. De kérdem én, a mai világban komolyan gondolja ezt bárki is, hogy két felnőtt ember csak azért marad együtt, mert közös utódjuk született? A mai világban, amikor legalább annyi gyerek nől fel elvált szülők gyerekeként, mint teljes családban? Én ezt nehezen tudom elhinni. Azt igen, hogy a két felnőtt ember ad maguknak egy esélyt együtt, ha már jön a gyerek. De azt nem, hogy együtt vannak, és nem jó, de mégis együtt maradnak, pláne ilyen fiatalon, csak azért, mert közös gyerek van...


Én nem azt látom ebben a történetben a legrosszabbnak, hogy foglalt férfiba szerettél bele. Megesik az ilyen, és ha kölcsönös a dolog, akkor akár lehet is belőle valami szép, tartós dolog végül. (Persze csak akkor, ha mindkét fél akarja a másikat, és hajlandó elvarrni a szálakat.) Sokkal rosszabbnak találom azt, hogy a pasi nem őszinte, nem egyenes, és mindenkit becsap, etet, csak azért, mert neki ez így kényelmes.

Felnőtt ember szerintem nem marad együtt valakivel, ha nem boldog vele. Ha neki nem jó a nejével, akkor legyen gerinces, és először ezt otthon közölje, és csak utána karolgasson más lányokat. Egyszerűen azért, mert ha nem így tesz, akkor nem igazi férfi.

Most rózsaszín ködön át látod. De hidd el, ha elszáll a köd, akkor csak az ember marad. És akkor már nem lesz mindegy, hogy van-e neki gerince, vagy nincs.

2015. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Huh, utolsó! Köszönöm a válaszodat! Ezen mindenképp elgondolkodom, de igazából mostanság próbálom kerülni az úriembert :/ miután Facebookon elkezdett írogatni, egyre többet beszéltünk, és találkoztunk, meguntam a dolgot, és nyíltan rákérdeztem, hogy mit akar, erre azt válaszolta, hogy: ' nem tudom' . Itt felálltam, és elsétaltam, tiltottam Facebookon, és kerülöm Őt! Ha meglátom az utcán, ellenkező irányba megyek.. A szívem majd megszakad, naponta többször rámtör a sírás, és úgy érzem, hogy nincs értelme az életemnek! De érzem, hogy ez a helyes, csak nehéz! Olyan jól éreztem magam vele, felszabadultnak, és szépnek éreztem magam mellette, lehetett vele beszélgetni, ismert engem, és úgy gondolom, hogy én is őt, de talán tévedtem, vagyis félre ismertem! Köszönöm az összes választ, azt hiszem a kérdésemre megkaptam a megfelelő választ!
2015. szept. 27. 19:50
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: Hidd el, helyesen cselekedtél! Ha valóban fontos vagy neki, akkor meg fogja érteni, hogy neked egyenes emberre van szükséged, olyanra, aki őszinte, és tisztességes. Megmutattad neki, hogy értékes ember vagy, olyan, aki megérdemli, hogy így is kezeljék. Nem egy tárgy, akit csak elővesznek, amikor éppen ahhoz van kedvük, hanem egy potenciális társ, aki a szerelmét is többre becsüli annál, semmint elég legyen belőle neki egy kis darab. :)

Arra, amit érzel, nem ismerek vigaszt, talán csak annyit, hogy elmúlik majd. Ő pedig, hidd el nekem, tudni fogja, hogy mi az, amit veszít... És inkább ez, mint egy kiszolgáltatott helyzet, ahol neked nem lehetnek igényeid, egy kapcsolat, amit állandó hazugság és alakoskodás mérgez.

Azért még ne add fel teljesen! Ne keresd őt, de hagyd meg neki a kiskaput, hogy beléphessen rajta, de persze csakis akkor, ha azt tudja neked nyújtani, amit valóban megérdemelsz. (És hidd el, ezzel a jelenlegi párja is nyerne, hiszen megszabadulna egy olyan kapcsolattól, ami már se nem őszinte, se nem boldog...)

2015. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Kedves vagy, köszönöm a válaszod, vannak még jó emberek :)
2015. okt. 1. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!