Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képtelen lennék a szerelemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen lennék a szerelemre?

Figyelt kérdés

Alapvetően egy érzelmes ész szenvedélyes lány vagyok. Voltak komolyabb kapcsolataim, szex is volt. De szerelmet soha nem éreztem még senki iránt, maximum vonzódást. De olyannyira nem szerettem még egyik barátomat se, hogy bár tudom most nagyon ridegnek tűnök, de ha meghaltak volna, az se zavart volna különösebben. Pedig érzékeny vagyok. Bármi baj éri a barátnőimet vagy családomat, én rettenetesen aggódom értük és bármit megtennék, hogy ne essen bajuk. De szerelmes még sose voltam, pedig annyira át akarom élni ezt az érzést. Lehet, hogy ez hozzátartozik a személyiségemhez és soha nem leszek szerelmes?

19l


2015. aug. 18. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én több év pszichoterápia után kezdtem el érezni azt az érzést, amire mindig is vágytam. Én magam voltam a gátja, de sikerült felülírni az érzéseimtől való félelmet.

Ha aggódásként éled meg, hogy szeretsz valakit, akkor érthető, hogy félsz a szerelemtől (még ha nem is tudatos, hogy a félelem az, ami meggátol). Ennek általában kora gyerekkori oka van, amit házilagosan nem lehet orvosolni. Ha tényleg szeretnéd megélni, akkor kérd szakember segítségét!

2015. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

" ha meghaltak volna, az se zavart volna különösebben."


Ettől olyan mértékben erkölcstelenné váltál a szememben, hogy mondhatom, én sem lennék beléd szerelmes.

2015. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy érzéketlen valaki. Épp ezért én se értem magamat. nehogy azt hidd, hogy ez nekem így jó. Annyira szeretnék végre tényleg szerelmes lenni.
2015. aug. 21. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!