Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keptelen vagyok a szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keptelen vagyok a szerelemre Nem tudom kinyitni a szivem. Fiatal vagyok sportos, mediterran, lagy szivu, de alkalmi kapcsolaton tul sajnos nem volt meg komoly. Es alkalmibol se sok. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 05:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Es nem tudok szenvedelyt talalni semmiben. Lehet az tengerpart, ( nyaralas)gyonyoru nokkel teli kornyezet (kollegium) se sport se zene ( sportolok pedig) jol eneklek. Nem tudom hol az eredő. Azert nem megy az erzelmi elet mert nem vagyok szerelmes, vagy azert nem tudok szerelmes lenni mery n elem meg erzelmeim
2014. febr. 15. 05:15
 2/14 A kérdező kommentje:
Irvva viszont allitolag naguon kifejezo es kedves simogato tudok lenni, szukseges merteku humorral. Eloben inkabb csak elbohockodos, vagy karotnyelt.
2014. febr. 15. 05:18
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi helyetelen irasert. Telefonrol vagyok tanacstalan. Fantasztikus lehetosegek vannak az eletemben, de nem tudok szenvedélyesen, megőrülni semmièrt. Barcsak bolond szerelmes lehetnek. Csacskasagokat haboghatnek egy nonek elveszve szeme sodrasaban, levetkozve minden humort, folenyeskedest, ironiat, szurkalodast. Elolvadni benne, elfogyni az illataban,elrejtozni benne mint egyetlen tuzes menedekhez, ami a fagyos nema kozonybol felenged.
2014. febr. 15. 05:28
 4/14 A kérdező kommentje:
De csak jopofaskodom,nevettetek akkor is ha nem kell, vagy eppen erzestelenitoen informaciot kozlok, kerek. Erintkezest kerulom. Pedig szeretek erinteni, simogatni, olelni.
2014. febr. 15. 05:33
 5/14 A kérdező kommentje:
Hoditani akarok! Egyetlen not se kellett meghoditanom, mert mind siman jott ( az a keves) Vert helyzetbol akarok nyerni, csalni, ravasznak lenni... De gyava es kozonyos vagyok az vefajta jatekokhoz, minden jatekhoz.
2014. febr. 15. 05:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Gumibelsoben elem az eletet. Nem volt csibesz korszakom, nem tettem egyetlen orult dolgot se. Nem szerenadoztam a szep baritonommal, nem verekedtem noert. Nem szoktettem not. Az osszes bejart orszagot lecserelnem, a nem megelt nyari toparti szerelmekre, romantikus csonakazasra... Mindez elerheto volt mindig is. De nem keztem bele forgatokonyvbe, amit 5 percnel tovabb gondoltam volna.
2014. febr. 15. 05:46
 7/14 A kérdező kommentje:
Talan latnal el se hinned, hogy az az ember vagyok akinek mindig ott tatong a lehetoseg az izgalom, de csak szikranyit el ebbol meg. Ha elmondanam milyen helyeken, eletterekbe szituaciokban fordultam meg, azt mondanad vegtelenul gazdag lehetosegeim voltak. De nem eltem veluk. Csak szemlelodtem, elmelkedtem. Elhatalmasodott rajtam a tulbonyolitas, egyhelyben toporgas
2014. febr. 15. 05:51
 8/14 anonim ***** válasza:
2014. febr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hmm. Es ez jo ennek a gandhi papanak?
2014. febr. 15. 06:14
 10/14 A kérdező kommentje:
A fennkolt, am de buszke magany?
2014. febr. 15. 06:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!