Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha öngyilkos lennék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha öngyilkos lennék, hogy élné ezt meg a volt barátom?

Figyelt kérdés
Elhagyott és mivel rajta kívül mindenkivel nagyon rossz a viszonyom és ő védett meg engem,de valami nem működött ezért elhagyott és hiába keresem hogy adjon nekünk egy esélyt azt mondja hogy nem tudja. Nem egy tini dolgoról van szó komoly kapcsolat volt,ő volt a másik felem. Nem érdekli nagyon hogy mit írok neki nem is keresne. Tényleg nincs értelme nélküle. Szóval ha öngyilkos lennék,és értesülne arról hogy meghaltam,milyen lenne az élete? Neki nagyon rossz lenne? Most csak rá vagyok kíváncsi ne mondjátok hogy család barátok mert nem ez a kérdés. Szerintetek sokat gondolna rám? És ha meghaltam akkor látni fogom őt?
2015. aug. 5. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

"Elhagyott és mivel rajta kívül mindenkivel nagyon rossz a viszonyom"


Biztos rájött, hogy nem véletlenül.

2015. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tapsikolni fog örömében, ha öngyilkos leszel:-) Tutifix:-)


Na figyi, nagyon bugyuta szánalmas ez az egész.

Ha öngyi leszel, akkor szerzel neki pár rossz hetet, egy kis lelkiismeret furdalást, majd pár hónap múlva már csak egy rossz emlék leszel a számára, akire nem szívesen emlékszik vissza.


Szedd össze magad, ne alázd meg előtte még jobban magad.

Ne keresd, ne könyörögj. Az első pár hét ritka szar lesz, de légy erős, bírd ki, sírj sokat, gyászold meg őt.

Majd kezdj egy vadi új életet, ismerkedj, légy nyitott újra a szerelemre immáron MÁSSAL!

2015. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hány éves kapcsolat volt?
2015. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Biztos megrázná valamennyire, aztán rövid időn belül továbblépne, élné a az életét, párra lelne, családot alapítana és soha többet nem gondolna rád.


MEgéri?!

2015. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lenne egy pár sz@r napja és ennyi.

Ez a legszánalmasabb dolog! All talpra és folytasd az életed.


28N

2015. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Meg az is lehet, hogy elkezd gyulolni azert, hogz ilyen aljas, gyava dolgot tettel. Siman megeshet, ismerek ra peldat.


'És ha meghaltam akkor látni fogom őt?' - ha meghaltal, soha tobbet nem latod ot, sem, mast sem. Nehez a fold alol masokat latni.

2015. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mumusan ***** válasza:
Ha a másik feled, akkor mindig is az marad. Akkor is ha nem vagytok együtt. Hagyj időt neki, és foglald le magad. Ha öngyilkos leszel akkor esélyt sem adsz annak hogy visszatérjen hozzád. Légy türelmes.
2015. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ér meg senki annyit, hogy meghalj érte. Lelkifurdalást akarsz elérni nála vagy mi mert ha ez a lényeg akkor elmondhatom, hogy annyi lenne, hogy nagyon sajnálna elmenne a temetésedre ,nosztalgiázna rólad kicsit és utána tovább állna. De a halál a könnyebb út, talpra állni és küzdeni tovább az az élet célja maga ;)
2015. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ha előtte tennéd biztosan megmaradna benne egy életre

kis gore kell a népnek :D

2015. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az lenne, amit már leírtak a többiek, pár napig, esetleg pár hétig az eszébe jutnál, gondolna rád, de aztán élné tovább a maga kis életét. Nem akarlak megbántani, de ez a legrosszabb megoldás, ez nem egy olyan egetrengető dolog, hogy ilyesmi akár csak megforduljon is a fejedben. Tedd túl magad rajta, ismerkedj új emberekkel, javíts a régi kapcsolataidon, másoknak ennél sokkal nagyobb próblémáik vannak, mégsem lesznek öngyilkosok, inkább megpróbálják megoldani a gondjaikat. Felejtsd el ezt a hülyeséget, állj talpra! Az én soraimban nem kellenek ilyen siránkozó harcosok :)
2015. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!