Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi a fenét csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét csináljak? Tudom, hogy nagyon kötsög lennék, de totál belezúgtam?!

Figyelt kérdés
Helyzet a követkető: 29éves, piszok helyes, kutyás pasi, "feleséggel", és egy becsúszott gyerekkel, nem tervezte a gyereket, egyéjszakás kalandból csúszott be, becsületességből maradt a nővel, nem szerelemből. Én 20 éves lány vagyok, kutyás, és szerelmes. Többször feltunt, hogy totál rám van kattanva, és az is, hogy folyamatosan stíröl. Majdnem mindig együtt sétáltatjuk a kutyáinkat, főleg esténként, és majdnem mindent tudunk egymásról, habár csak 1 éve ismerjük egymást. Van olyan, amikor kicsit be van csiccsentve, azt mondja így könnyebben el tudja viselni a gyereke anyját, és a munkát. Tegnap séta közben, estefelé megfogta a derekamat, és meg akart csókolni, én meg majdnem hagytam, de mikor majdnem összeért a szánk, leesett, hogy ő már foglalt, és mégsem tettem, pedig nagyon kívánom őt, és valoszinuleg, hogyha mégegyszer bepróbálkozik, hagyni fogom magam, mert már nem bírok neki ellenálni :( mit tegyek? Ne találkozzak vele többet? Azt nem bírbám, már olyan álmaim vannak, hogy szeretkezünk.. Tudom, ez furcsa, kérlek ne ítéljetek el, de ez van :( folyton rá gondolok :( ilyenkor mit lehet tenni? :I
2015. szept. 8. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Házas emberrel nem kezdenék. Amúgy a pasiról már az sokat elárul, hogy szidja a feleségét, és simán megcsókolt volna,pedig van felesége.
2015. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek összeházasodva, csak azért van a gyereke anyjával, mert muszáj. Köszönöm a válaszod :)
2015. szept. 8. 16:14
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Micsoda egy semmi ember, van egy ks gondja, és a pia után nyúl, és ez kell némelyik nőnek.
2015. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a semmilyen válaszod, látom sikerült leszűrnöd a lényeget.Hát igen, ő egy totál alkesz csávó, aki minden nap a sárgaföldig issza magát. Ja, nem. De azért köszi a próbálkozásod :)
2015. szept. 8. 17:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan elhiszed, hogy egy 29 éves pasinak "muszáj" a nővel lennie egy becsúszott gyerek miatt? Inkább az ingyen ellátás és szex vonzza. Ha annyira a becsület mintapéldánya lenne, nem szidná a nőt a háta mögött, és nem nyomulna rá egy 20 éves csajra. Tipikus önsajnáltató duma, hogy neki "muszáj" az asszonnyal maradnia, ő az áldozat.. mégis ő az, aki két nőt hülyít egyszerre, két helyről kapja az törődést és gondoskodást. Legyen már eszed.. Még hogy egyéjszakás kalandból becsúszott gyerek miatt együtt maradni.. ejjha, tényleg nagyon helyes lehet, ha elhitette, hogy ez neki nem volt jó üzlet. Az lehet, hogy nem veszi komolyan, csak használja, ameddig nincs jobb, ez azonban nagyon sokat elmond az illető gerincéről.
2015. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ajj, lehet, hogy igazad van :( de most mit csináljak, teljesen kész vagyok tőle, ha meglátom :( innentől kerüljem el? Vagy csak köszönjek a kutyás bandánknak, és menjek tovább? :/ tanácstalan vagyok. Talán az lenne a legjobb, ha elfelejteném, de így, hogy napi kapcsolatban vagyoj vele (egy kutyasétáltatós helyre járunk, és egy lépcsőháznyira vagyunk egymástól :'( köszönöm a válaszodat, megpróbálom átgondolni az egész helyzetet :)
2015. szept. 8. 18:03
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Úgy sem fogsz nyugodni, keresni fogod a társaságát, mert külsőre bejön neked, és nektek nőknek ez bőven elég, mert semmi tartás nincs egyikőtökben sem.
2015. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet, attól, hogy jelen esetben bennem kevesebb a tartás, attól még nem kellene általánosítanod :) ment a piros kezecske :P
2015. szept. 8. 18:51
 9/18 anonim ***** válasza:
4%
Leszarom a piros kezecskét a legtöbb nő ilyen mint te, 10000-ből 2 gondolkodik másképp. Mást nemigen tudsz tenni ellenem, csak piros kezecskéket nyomni:)
2015. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó, jó, most nagyon ott vagy öcsém :D ezt jól megmondtad, most te vagy a király :'D agyam eldobom, menj máshova trollkodn . -_-
2015. szept. 8. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!