Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki szakít, mert nem szerelmes, de aztán rájön, hogy mégis?

Figyelt kérdés
1 hete szakítottunk, hirtelen volt. Én nem számítottam rá, szabályosan lesokkolt amit hallottam. Azt hittem nem sokára megkéri a kezemet. Lehetséges, hogy rá fog jönni, hogy mégis szeret? Ő 32 (F) éves, én 28 (N). 2 évig voltunk együtt, 1 évig együtt is laktunk.
2015. szept. 4. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki van zárva.
2015. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dreed ***** válasza:
Részvétem.
2015. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok így?
2015. szept. 4. 13:20
 4/6 anonim válasza:
100%

Velem volt ilyen. Volt egy induló kapcsolatom, és mellette egy plátói szerelmem, ami olyan erősen élt bennem, hogy emiatt szakítottam.


Később, amikor a plátói szerelem elmúlt, megkeresett akivel kapcsolatom volt, és onnantól kezdve durván fordult a helyzet, mert én beleszerettem, ő pedig már nem szeretett.

2015. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert, ha 2 évig együtt vagy valakivel és ott tudod hagyni, akkor nem szereted. Nyilvánvaló. A remény, amit őrizgetsz, alaptalan. Ha ennyi idő alatt nem ismert és szeretett meg, sőt, el tudott menni, akkor ez elég egyértelmű jele annak, hogy nem akar veled lenni. Ráadásul már nem vagytok csapongó gyerekek, egy felnőtt férfi és egy felnőtt nő kapcsolatáról beszélünk. Közel a harminchoz az ember nem dönt huzatos aggyal. Meggondolja, mit tesz és aszerint cselekszik.
2015. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de ne dédelgess hiú ábrándokat. Ne ess bele ebbe a hibába, ne mondogasd magadnak, hogy hátha rájön, hátha szeret, hátha visszajön, mert nagyon nagyot koppanhatsz, és még fájdalmasabb lesz az egész. Fogd fel végleges szakításként, úgy csak pozitívat csalódhatsz.
2015. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!