Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemvagyok szerelmes, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemvagyok szerelmes, mégis járok vele?

Figyelt kérdés
23éves férfivagyok..17éves korom óta szerelmes vagyok az első Lányba akivel jártam..a szakitásunk után összejött egy sráccal akivel persze már évek óta komoly kapcsolatavan.Ez a lány hallani se akar már rólam,igyhát kénytelen voltam elegedni őt amennyire tudtam. viszont..nekem is vannak szükségleteim,mint minden férfitársamnak..3barátnőm voltmár azóta...aranyosak..szépek..kedvesek voltak nemcsak szerintem hanem mások szerint is nagyon jólnéztek ki. Minden stimmelt a szexel se voltak próblémáink..egyidő után viszont nembírtam tovább..szakitottam mert nemvoltam szerelmes egyik lányba se(csak az első barátnőmre tudok gondolni)..valahogy úgyérzem hogy elégnagyátbaszás lett volna ha ezt nem teszem meg velük. mostakkor mocskosállat vagyok ?

2015. márc. 26. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem vagy az, de nem mindegy, hogy elmondod e a kiszemelt lánynak, hogy Te nem szeretnél komoly kapcsolatot, vagy azzal hitegeted, hogy "szereted" és azt mutatod felé, hogy milyen jól megvagytok, miközben Te tudod, hogy még mindig a régi barátnődre gondolsz. Hitegetni nem szép dolog, őszintének lenni viszont annál inkább. Hidd el, így is fogsz találni a szükségleteid kielégítésére csajt. :)


Szerintem egyébként akik voltak lányok, nem fogtak meg eléggé, ha még a régi lányra gondolsz.. de amint lesz valaki, aki elvarázsol, nem fogsz már rá gondolni többet és akkor lesz itt az ideje a komoly kapcsolatnak, addig meg csajozz szerintem. :D

De ne aggódj, ettől nem vagy rossz ember! :)


22N

2015. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát épp ezaz..ha elmondom hogy nem akarok semmi komolyat akkor elküldenek a fenébe :D nemismerek olyan lányokat akik szex kapcsolatban benne lennének,viszont csak szex miatt meg nincs gyomrom hazudni nekik az érzéseimről ...
2015. márc. 28. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!