Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi kijelentésemről?

Figyelt kérdés
A szerelem rabság, ezért inkább maradjunk társtalanok.
2015. szept. 1. 10:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek rabság. De azok tesznek is érte, hogy az legyen! Vagy azzal, hogy rosszul választanak, vagy azzal, hogy gyerekesen játszmázva élnek kapcsolatban.
2015. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Aki ilyet mond, az még nem volt szerelmes.
2015. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Voltam. Viszonylag jó természetesem van szerintem, formálható, alakítható a jellemem, de amikor megpróbálnak kifordítani önmagamból, akkor szerintetek hogyan reagáljak?

Szerintem maximálisan jóindulatú, odafigyelő, kedves, őszinte, hűséges (nem fényezni szeretném saját magam) férfi vagyok, de ha olyan párt találok, aki nem tudja tolerálni a viselkedésemet, akkor veszett ügy az egész. Szívesen teszek a másik kedvéért sok dolgot, még változom is, de a legtöbb modern gondolkodású lánnyal nem jutok közös nevezőre. Csak egy példa: ha olyan a partnered, hogy állandóan pezseg, szeret szórakozni járni, sok emberrel körülvenni magát, és én ennek a szöges ellentéte vagyok, akkor hogyan lehetünk kapcsolatba úgy, hogy ne kezdjen el a kapcsolat meginogni? Válhatnék én olyanná, aki nagyon szocializált, de az nem én nem lennék már, hanem egy új ember, teljesen más személyiséggel. Metamorfózis. Mi ez ha nem rabság? A szerelem arra késztet, hogy maszkot ölts, álruhát hordj.

2015. szept. 1. 10:58
 14/28 anonim ***** válasza:

Nem vagyok "szerelmi bánatos", volt pár szerelmem, legszívesebben egyedül élném le az életemet, de sajnos az ember társas lény. Mondok egy nem túl jó hasonlatot: nem akarok többet enni, mert zsíros vagyok, de előbb utóbb éhes leszek… Ez egy "normális" emberi igény. Sajnos.


Jelenleg is párkapcsolatban élek, de azt fontolgatom, hogy kilépek belőle. Nem vagyok szerelmes, ebben a pkapcsban nem. Szeretnék-e szerelmes lenni? Igen. Talán. Nem tudom.

2015. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
"A szerelem arra késztet, hogy maszkot ölts, álruhát hordj." - Ez nem szerelem, te óriási tévedésben élsz.
2015. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból írom, hogy állandó jelleggel meg akarnak változtatni. Szerintem viszont a szerelem a kölcsönös elfogadáson alapszik.
2015. szept. 1. 11:24
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Sajnálom, ha te így érzed, gondolod...
2015. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én még soha az életemben nem voltam olyan önmagam, szabad és fesztelen, mint a férjemmel. Ő az egyetlen egy ember aki mellett teljesen önmagam lehetek, mindenféle maszk nélkül! Tudom, hogy ő olyannak fogad el, amilyen vagyok. Külsőre, belsőre egyaránt...pedig semmilyen tekintetben nem vagyok tökéletes.
2015. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
igazad van ezt én is utálom 1 kapcsolatban hogy 1 nő mindig meg akar változtatni a szerelem nem arról szól hogy elfogadlak olyannak amilyen vagy? de erről kéne szólnia
2015. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő embereket fogsz ki, ha meg akarnak változtatni (kivéve, ha erre nyomós okot tudnak, de az meg speciális eset: mondjuk ha bűnöző lennél vagy pszichés beteg, akkor jogosnak tartanám, hogy próbálnak más irányba terelni, de feltételezem, nem ez a helyzet).
2015. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!