Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit gondoltok mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok mi az ideális munka egy férfinak?

Figyelt kérdés
Ti minek örülnétek, hogy a leendő párotok mit dolgozzon?

2015. aug. 9. 00:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
A jól fizető munka.
2015. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%
ügyvéd :)
2015. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Amit szívesen csinál és amiben kiteljesedhet.
2015. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
azokra gerjedek :)
2015. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
de persze ha mást csinál de szeret akkor tök mindegy :)
2015. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Bűnözésen kívül mindegy, csak értsen hozzá, és ne gyomorgörccsel járjon be dolgozni.
2015. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Én pénzügyi szakember vagyok és gyakran utazok Angliába az anyavállalathoz kapcsolattartás céljából.


A kérdés pedig azért merült fel bennem mert még úgymond friss diplomás vagyok és egy nő azt mondta nekem az egyik beszélgetés során, hogy nem valami férfias munka...


Kérdeztem de nem válaszolt rá, hogy mi az ideális munka egy férfinak. Gondolom kőművesre gondolt, csak nem mondta...

2015. aug. 9. 00:28
 8/25 anonim ***** válasza:
5%
Valami magánpraxis, amit heti 10-20 órában elég művelni.:) A többi idő a szerelmeskedésre kell!:)
2015. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
Mérnök. De mindenképpen valami műszaki dolog, az férfias. És lehetőleg diplomás.
2015. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

7: Csak arra tudok gondolni, hogy a pénz ördögi dolog, egy virtuális valami, aminek nincs valódi értéke. Férfias dolgok az isteni dolgok, amikor teremtesz, építesz, készítesz valamit, pl. bútort, hangszert, művet, gyermeket, vagy gyógyítasz, tanítasz.

Pénzügyi szakembernek lenni majdnem ugyanolyan, mint védelmi pénzt szedni.

2015. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!