Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit gondoltok mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok mi az ideális munka egy férfinak?

Figyelt kérdés
Ti minek örülnétek, hogy a leendő párotok mit dolgozzon?

2015. aug. 9. 00:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem ha egy férfi rafkós,és így szerzi a pénzt.Vagy a szakmájában nagyon jó,ügyes.Ügyvéd,orvos,egészségügyben dolgozó,banki alkalmazott,gyári munkás,rendőr,katona,irodában dolgozó még véletlenül se legyen.
2015. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Jöjjön a visszakérdezés:


Mit kap mindezekért cserébe a férfi?

2015. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

egyrészt egyéne is válogatja, hogy ki mit tart férfias munkának, másrészt szerintem egy ilyen beszélgetésnél sokkal inkább az a kérdés, hogy adod elő, hogy mit csinálsz, mintsem az, hogy ténylegesen mit csinálsz. ha csak azt mondod, hogy pénzüggyel foglalkozol, arról lehet, hogy a munkahelyi pénzügy/bérszámfejtés jut eszébe, ahol főleg könyvelőnők dolgoznak és ezért nem izgalmas neki. ha viszont azt mondod, hogy befektetési döntéseket hozol, üzleti tárgyalásokra jársz, mindjárt aktívabb, cselekvő, irányító feladatnak, vagyis férfiasabban hangzik.


persze az is lehet, hogy tényleg valami alkotó, vagy mégkeményebb fizikai, macsóbb munkát tekint valaki férfiasnak. ez mindig az egyénen múlik

2015. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

22: Miért, esett szó arról, mit AD a férfi?

Szerintem nem.

2015. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

22: Egyébként az én válaszom a 8-as. Abban benne van a válasz a visszakérdezésedre is. Tehát a férfi szerelmeskedést ad.

Akkor a nő vajon mi ad vissza?

Szerelmeskedést.

Nem egy nagy talány!:)

2015. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!